•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 348
   کد: 137814
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۷/۲۰
   طی 6 ماه نخست امسال محقق شد؛

   انعقاد قرارداد با 43 طرح نوآورانه و خودکفایی در حوزه مدیریت شهری مشهد

   این طرح‌های نوآورانه با مشارکت دانشگاه‌های فردوسی، دانشگاه آزاد اسلامی، پارک علم و فناوری، اشخاص حقیقی و شرکت‌های دانش بنیان صورت گرفته که به اصلاح فرآیندها کمک می‌کند.
   انعقاد قرارداد با 43 طرح نوآورانه و خودکفایی در حوزه مدیریت شهری مشهد

   مدیر پژوهش و مطالعات راهبردی شهرداری مشهد از انعقاد 43 طرح نوآورانه و خودکفایی قرارداد در حوزه مدیریت شهری طی 6 ماهه نخست سال جاری خبر داد.
   با به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، محمدمهدی کریمی بیان کرد: طی این مدت همچنین 164 پیشنهاد در قالب طرح نوآورانه و خودکفایی از سوی معاونت‌ها، سازمان‌ها و مناطق شهرداری مشهد ارائه شد که 106 مورد از آن بررسی و مورد تایید قرار گرفت.
   وی افزود: در این بین 84 مورد فراخوان و با 43 مورد از آن قرارداد منعقد شد و مابقی طرح‌ها در مرحله انعقاد قرارداد قرار دارند.
   مدیر پژوهش و مطالعات راهبردی شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: این طرح‌ها ضمن مطرح شدن در جلسات کمیته پژوهش و نوآوری، به عنوان طرح‌های برتر انتخاب می‌شوند.
   به گفته کریمی، مدیریت پژوهش و مطالعات راهبردی شهرداری، پیشنهادات مرتبط در حوزه مدیریت شهری طرح‌های نوآورانه و خودکفایی را از خارج از بدنه شهرداری جمع‌آوری و به اجرای آن کمک می‌کند که در این راستا 39 طرح نوآورانه از سوی اشخاص حقیقی، شرکت‌های دانش بنیان و سایر شرکت‌ها مطرح شده است.
   وی ادامه داد: از این میزان 5 مورد تایید نهایی شد که به انعقاد 3 قرار داد منجر شد و د2 مورد دیگر در مرحله عقد قرارداد قرار دارد.
   مدیر پژوهش و مطالعات راهبردی شهرداری مشهد اظهار کرد: در سال 93، قرارداد 14 طرح نوآورانه با مبلغ 7 میلیارد و 136 میلیون و 400 هزار ریال منعقد شد که این میزان در سال 94 به 30 قرارداد با مبلغ 15 میلیارد و 221 میلیون ریال رسید.
   کریمی اضافه کرد: همچنین در سال گذشته، میزان قراردادها 65 میلیارد و 618 میلیون و 200 هزار ریال و در سال جاری نیز 28 طرح نوآورانه با مبلغ 17 میلیارد و 71 میلیون و 450 هزار ریال است.
   وی افزود: این طرح‌های نوآورانه با مشارکت دانشگاه‌های فردوسی، دانشگاه آزاد اسلامی، پارک علم و فناوری، اشخاص حقیقی و شرکت‌های دانش بنیان صورت گرفته که به اصلاح فرآیندها کمک می‌کند.
   شایان ذکر است، درحال حاضر فراخوان شرکت در 13 طرح نوآورانه و خودکفایی با موضوع آتش‌نشانی و مدیریت پسماند در سایت مدیریت پژوهش و مطالعات راهبردی شهرداری مشهد منتشر شده است.
   زهرا غلامی

    

   کلید واژه ها: مدیریت شهری مشهد -
   تعداد بازدید: 348
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .