•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 659
   کد: 137830
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۷/۲۰
   مدیرعامل شرکت قطار شهری مشهد خبر داد:

   آغاز احداث هسته مرکزی 4 ایستگاه خط 3 قطار شهری

   در صورت اخذ مجوز از دولت و طی روندهای قانونی، 500 میلیارد تومان دیگر اوراق مشارکت عرضه خواهد شد تا منبع تامین اعتبار برای خط 3 قطارشهری باشد.
   آغاز احداث هسته مرکزی 4 ایستگاه خط 3 قطار شهری

   مدیر عامل شرکت قطار شهری مشهد از آغاز احداث هسته مرکزی 4 ایستگاه در خط 3 قطار شهری خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، کیانوش کیامرز با بیان این مطلب گفت: احداث هسته مرکزی ایستگاه‌های میدان شهدا، باب الجواد(ع)، شارستان و پایانه مسافربری در خط 3 قطار شهری آغاز شده است.
   وی با اشاره به فعالیت 2 دستگاه حفار در 2 جبهه شرقی به غربی و بالعکس در خط 3 قطار شهری، اظهار کرد: دستگاه تی.بی.ام در جبهه غربی به داخل خیابان جانباز رسیده است و در جبهه شرقی نیز در محدوده شارستان قرار دارد.
   مدیرعامل شرکت قطار شهری مشهد با بیان اینکه برآورد می‌شود برای احداث خط 3 به 6 هزار و 500 میلیارد تومان اعتبار نیاز باشد، افزود: 500 میلیارد تومان اعتبار از محل فروش اوراق مشارکت برای خط 3 تامین شد که هزینه گردید و در حال حاضر مدیریت شهری به دنبال اخذ مجوز از دولت برای فروش مرحله دوم اوراق مشارکت است.
   کیامرز ادامه داد: در صورت اخذ مجوز از دولت و طی روندهای قانونی، 500 میلیارد تومان دیگر اوراق مشارکت عرضه خواهد شد تا منبع تامین اعتبار برای خط 3 قطارشهری باشد.
   وی با اشاره به مسیر 28.5 کیلومتری خط 3 قطار شهری از الهیه تا شهرک ابوذر، ادامه داد: با توجه به طولانی بودن مسیر این خط، می‌توان از 3 یا 4 مرحله فروش اوراق مشارکت بهره برد و 2 تا 3 هزار میلیارد تومان اعتبار از مبلغ 6 هزار و 500 میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز برای خط 3 قطار شهری را از محل فروش اوراق مشارکت تامین کرد.
   نجمه کیشی


    

   تعداد بازدید: 659
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   2 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .