•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 570
   کد: 137832
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۷/۲۰
   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس در نشست هم‌اندیشی ستاد اربعین تاکید کرد؛

   لزوم ایجاد زمینه برای فعالیت‌های اقتصادی اصناف مشهد در عراق / استفاده از ظرفیت اصناف برای ایجاد رونق در اقتصاد شهری مشهد

   باید زمینه‌ای برای مبادلات اقتصادی، ارسال خدمات فنی و دیگر زمینه‌ها میان اصناف مشهد و کشور عراق فراهم شود و از ظرفیت‌های اقتصادی این کشور برای توسعه فعالیتی خود استفاده کنیم.
   لزوم ایجاد زمینه برای فعالیت‌های اقتصادی اصناف مشهد در عراق / استفاده از ظرفیت اصناف برای ایجاد رونق در اقتصاد شهری مشهد

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس بر لزوم ایجاد زمینه برای فعالیت‌های اقتصادی اصناف مشهد در کشور عراق تاکید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، محمدرضا حیدری در نشست هم‌اندیشی ستاد اربعین حسینی که با حضوررییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر، اعضای اتاق اصناف مشهد و روسای اتحادیه‌ها برگزار شد، اظهار کرد: ارتباط و تعامل بین شورا، شهرداری و اصناف جزو دغدغه‌های همیشگی طرفین به شمار می‌رفته است؛ بخش اعظمی از اقدامات حوزه فرهنگی و اجتماعی به دوش اصناف بوده که این نقش مهم و تاثیرگذار مورد بی‌توجهی قرار گرفته است.
   وی با بیان اینکه اصناف بسیاری از مجموعه‌ها را بی‌ادعا و بدون هیچ منتی اداره می‌کنند، تصریح کرد: حضور شما عزیزان در راهپیمایی اربعین بسیار ارزشمند است؛ شورای شهر مشهد معتقد است این تعامل و همکاری با کشور عراق نباید یک‌سویه باشد.
   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد افزود: باید زمینه‌ای برای مبادلات اقتصادی، ارسال خدمات فنی و دیگر زمینه‌ها میان اصناف مشهد و کشور عراق فراهم شود و از ظرفیت‌های اقتصادی این کشور برای توسعه فعالیتی خود استفاده کنیم.
   حیدری برگزاری این جلسه را شروع خوبی برای این تعامل دانست و گفت: شورا در خدمت شما خواهد بود؛ مقرر شده در حوزه مسائل و برنامه‌های مشترک، همکاری‌های لازم را با اصناف داشته باشیم و به سمت و سویی حرکت کنیم که جایگاه اصلی اصناف محقق شود.
   وی ضمن تشکر از حاضران در این جلسه، تصریح کرد: در فرصت‌های بعدی با حضور در اصناف مختلف و بازدید از تک تک آنها، در راستای تعاملات بیشتر و عمیق‌تر گام بر می‌داریم.
   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس با بیان اینکه برای ایجاد تحرک در حوزه‌های مختلف باید همه نهادهای ذیربط به یکدیگر کمک کنند، افزود: شورای شهر این ظرفیت را در تمامی زمینه‌ها داراست؛ شورای پنجم شورایی منسجم و هماهنگ است که خوشبختانه شهرداری متخصص و باتجربه نیز در کنار آن به مردم خدمت می‌کند.
   حیدری در ادامه خاطرنشان کرد: شورای شهر مشهد همراهانی چون شما، که در دوران انتخابات همراه ما بودید، را داراست؛ این ظرفیت‌ها را باید کنار هم قرار دهیم تا شاهد اتفاقات خوبی در زمینه‌های مختلف همچون اقتصاد شهری و رونق آن باشیم.
    

   تعداد بازدید: 570
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .