•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 410
   کد: 137843
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۷/۲۰
   معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد خبر داد:

   برخورد با 4215 تخلف زیست محیطی در کلانشهر مشهد

   در این ماه بیشترین تخلفات مربوط به اتوبوس و مینی‌بوس بوده که بیشترین سهم از آلودگی هوا را براثر دودزایی دارا بوده است.
   برخورد با 4215 تخلف زیست محیطی در کلانشهر مشهد

   معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد گفت: در یک ماه گذشته 4215 مورد تخلف زیست محیطی در این کلانشهر از سوی ضابطان قضایی اعمال قانون شده که 636 مورد آن مربوط به خودروهای دودزا بوده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، خلیل‌الله کاظمی افزود: در این مدت همچنین با 2596 خودروی فاقد برچسب معاینه فنی برخورد شد و 798 مورد از این برخوردها به دلیل نداشتن معاینه فنی خودروها گزارش شده است.
   وی تصریح کرد: بیشترین تخلفات در شهریورماه جاری مربوط به منطقه 2 بوده که تفاوت در آمار تخلفات با میزان تردد خودروها در منطقه و همچنین تعداد گشت‌زنی‌ها در مناطق آلوده رابطه مستقیمی دارد.
   کاظمی افزود: نداشتن معاینه فنی در منطقه 2 مشهد با 83 مورد بیشترین تخلف و در منطقه 12 با 40 مورد کمترین میزان تخلف در شهرویور ماه جاری است.
   معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد تصریح کرد: از نظر دودزا بودن، منطقه2 مشهد با 69 مورد بیشترین و منطقه 12 مشهد با 31 مورد کم‌ترین بوده و از نظر نداشتن گواهی با برچسب معاینه، منطقه 2 مشهد با 258 مورد بیشترین و منطقه 12 مشهد با 141 مورد کمترین تخلف را شامل می‌شود.
   به گفته وی، در این ماه بیشترین تخلفات مربوط به اتوبوس و مینی‌بوس بوده که بیشترین سهم از آلودگی هوا را براثر دودزایی دارا بوده است.
    

   تعداد بازدید: 410
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .