•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 563
   کد: 139929
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۸/۱۷
   مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی خبر داد:

   موافقت آیسسکو برای استفاده از برند مشهد 2017 تا سال 2029 میلادی

   حوزه اقتصاد فرهنگ و هنر نیز شهردار مشهد از صاحبنظران هستند و ما مجموعه‌ای از امیدواری‌ها را در حوزه فرهنگی شهر مشهد با حضور ایشان داریم.
   موافقت آیسسکو برای استفاده از برند مشهد 2017 تا سال 2029 میلادی

   مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: آیسسکو با استفاده از برند مشهد 2017 تا سال 2029 میلادی توسط شهر مشهد موافقت کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، سید سعید سرابی در شورای هماهنگی و برنامه‌ریزی مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام اظهار کرد: از 170 برنامه پایتخت فرهنگی جهان اسلام، تاکنون 112 برنامه اجرا شده است.
   وی افزود: موافقت آیسسکو اخذ شد تا بتوانیم از برند مشهد 2017 تا سال 2029 که یکی دیگر از شهرهای کشور عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام را بگیرد، استفاده نماییم. لذا می‌طلبد طراحی‌های ویژه‌ای برای استفاده از ظرفیت‌های این عنوان صورت گیرد.
   سرابی خاطرنشان کرد: محورهای کلی طرح تدوین چشم‌انداز 10 ساله تدوین شده است تا بتوانیم با نظر دستگاه‌ها برنامه 10 ساله را نهایی کنیم.
   مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با اشاره به حضور اعضای جدید از جمله شهردار و رییس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس در این جلسه، اظهار کرد: بسیاری از زیرساخت‌های تهران در زمان تقی‌زاده خامسی پایه‌گذاری شده و بعدها به نتیجه نشسته است.
   وی تاکید کرد: در حوزه اقتصاد فرهنگ و هنر نیز شهردار مشهد از صاحبنظران هستند و ما مجموعه‌ای از امیدواری‌ها را در حوزه فرهنگی شهر مشهد با حضور ایشان داریم.
   در پایان این جلسه حکم عضویت محمدرضا حیدری، رییس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس در شورای هماهنگی و برنامه‌ریزی مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام توسط استاندار خراسان رضوی به وی اهدا شد.
   احمد پورمفردی
    

   تعداد بازدید: 563
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .