•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 605
   کد: 139939
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۸/۱۷
   معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد مطرح کرد؛

   نقطه اتکای برقراری ارتباط بین شهروندان و شهرداری، فعالیت‌های دانشجویی است

   تسلط جوانان بر فناوری روز در دنیایی که به سمت جهانی شدن و یکپارچگی سوق داده می‌شود، سبب شده جوانان امروز از نخبگی خاصی برخوردار شوند.
   نقطه اتکای برقراری ارتباط بین شهروندان و شهرداری، فعالیت‌های دانشجویی است

   معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد گفت: نقطه اتکای برقراری ارتباط بین شهروندان و شهرداری، فعالیت‌های غیررسمی و دانشجویی است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، هادی بختیاری با بیان این مطلب در نشستی مشترک با دانشجویان و نخبگان رشته شهرسازی که به مناسبت ۸نوامبر مصادف با ۱۷ آبان ماه روز شهرساز در سالن جلسات کوهسنگی برگزار شد، اظهار کرد: نقطه اتکا برقراری ارتباط و پیوند بین شهروندان و شهرداری، فعالیت‌های غیررسمی و دانشجویی است و اگر قرار است اتفاقی بیفتد، باید در بین جمع‌های دانشجویی و نخبگانی به دنبال همت آن گشت.
   وی با اشاره به ناکارآمدی ساختارهای اداری به دلیل مقررات و فرآیندهای دست و پا گیر، افزود: به دلیل وجود همین سیستم ناکارآمد بسیاری از ایده‌های خوب در طول زمان دچار نقصان می‌شود و پیگیری ایده‌های خوب باید در بین فعالیت‌های غیررسمی دنبال شود.
   معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد با تاکید بر اینکه فقدان ارتباط، فقدان اعتماد می‌آورد، از دانشجویان و نخبگان خواست تا در بین مردم حضور یابند و با اغنای افکار عمومی و مالکان اماکن تاریخی و فرهنگی شهر، نسبت به حفظ میراث تاریخی و فرهنگی شهر و برقراری تعامل بین شهرداری و مردم اقدام کنند.
   بختیاری ابراز کرد: اعتماد به قشر نخبگانی و دانشجویی بیشتر است و در نتیجه تاثیرگذاری در این موضوع نیز به مراتب بیشتر خواهد بود.
   وی جوانان را افرادی برخوردار از طراوت و هوشیاری دانست و گفت: تسلط جوانان بر فناوری روز در دنیایی که به سمت جهانی شدن و یکپارچگی سوق داده می‌شود، سبب شده جوانان امروز از نخبگی خاصی برخوردار شوند.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 605
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .