•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 752
   کد: 140060
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۸/۲۱
   رضا کیانیان:

   خوشبختانه همه حرف‌های شهردار مشهد اجرایی است

   ما در ۴٠ سال گذشته حرف‌های کلی بسیاری زده‌‌ایم اما امروز نیازمند حرف‌های جزئی هستیم. در دیدارم با شهردار مشهد، آقای تقی‌زاده به موضوعات جزئی اشاره کردند و این نوید روزهای خوب را می‌دهد.
   خوشبختانه همه حرف‌های شهردار مشهد اجرایی است

   بازیگر مشهدی سینما و تئاتر کشور با بیان اینکه وی مرد عمل و اجرا است، گفت: بسیاری از کارهای بزرگ فرهنگی در سطح کشور و شهر تهران توسط آقای تقی‌زاده خامسی انجام گرفته است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، رضا کیانیان پس از دیدار شهردار مشهد مقدس در پیامی ویدئویی با بیان اینکه این دیدار، اولین دیدار من با تقی‌زاده خامسی شهردار مشهد بود، اظهار کرد: شنیده بودم که تقی‌زاده خامسی شهردار مشهد مقدس، مرد اجرا و عمل است و به سمت اجرایی کردن حرف‌ها و نگاه‌های خود گام بر می‌دارد.
   وی با ابراز خشنودی از ملاقات با شهردار مشهد مقدس بیان کرد: با اینکه بسیاری از کارهای بزرگ فرهنگی در سطح کشور و شهر تهران توسط آقای تقی‌زاده خامسی انجام گرفته است، وی هیچ‌‌گاه به موفقیت‌های خود اذعان نکرده است.
   کیانیان ادامه داد: اقدامات فرهنگی وی بسیار بزرگ بوده و همه آن‌ها باقی‌مانده است و در هر دوره و با هر مدیریتی، آن مکان فرهنگی و جریان فرهنگی که ایجاد کرده غالب بر تفکراتی بوده که مثل آب روان می‌آیند و می‌روند.
   بازیگر مشهدی سینما و تئاتر کشور با بیان اینکه امیدواریم شاهد تحول فرهنگی در پایتخت معنوی ایران باشیم، گفت: مشهد هنرمندان بسیار بزرگی داشته است و دارد اما اکنون این سوال مطرح است که چرا از آن‌ها در مشهد یادی نمی‌شود.
   وی افزود: مراکز فرهنگی در مشهد نیز کم است که امیدوارم با مدیریت جدید، مراکز فرهنگی در مشهد گسترش یابد.
   وی خاطرنشان کرد: ما در ۴٠ سال گذشته حرف‌های کلی بسیاری زده‌‌ایم اما امروز نیازمند حرف‌های جزئی هستیم. در دیدارم با شهردار مشهد، آقای تقی‌زاده به موضوعات جزئی اشاره کردند و این نوید روزهای خوب را می‌دهد.
   زُهیر موسوی

    

   تعداد بازدید: 752
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .