•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 74
   کد: 3645
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۸۹/۰۵/۰۳

   آزمون کاردانى پیوسته واحد مشهد با شرکت بیش از 7 هزار داوطلب


   ایسکانیوز: همزمان با سراسر کشور آزمون کاردانى پیوسته سال 89 دانشگاه آزاد اسلامى مشهد روز جمعه هشتم مرداد ماه با شرکت بیش از 7 هزار داوطلب در مشهد برگزار می شود .
   به گزارش باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران «ایسکانیوز» ازمشهد : امیر خالقی ، مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد با بیان اینکه آزمون امسال با هفت هزار و 171 داوطلب برگزار خواهد شد افزود : داوطلبان می توانند برای دریافت کارت ورود به جلسه خود از روز سه شنبه 5 مردادماه تا یک ساعت قبل از آزمون با مراجعه به سایت www.azmoon.org و وارد کردن شماره پرونده و کد رهگیری که در هنگام ثبت نام دریافت کرده اند نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.
   وی با اشاره به اینکه اطلاعات فردی و آزمونی شخص داوطلب به همراه عکس وی در کارت ورود به جلسه درج شده است گفت: داوطلبان در صورت وجود هر مشکلی در اطلاعات مندرج در کارت لازم است در خلال روزهای سه شنبه 5/5/89 لغایت پنج شنبه 7/5/89 صبحها از ساعت 9 الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 14 الی 18 با مراجعه به باجه رفع نقص واقع در قاسم آباد – بلوار امامیه – نبش امامیه 59 – سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد –طبقه اول اتاق 105 (اطلاعات و آمار) مراجعه کنند.
   به گزارش باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران «ایسکانیوز» ازمشهد : همزمان با سراسر کشور آزمون سراسری رشته های پزشکی و پیراپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد ، روز جمعه اول مرداد ماه در این واحد دانشگاهی برگزار شد .
   در این آزمون 10 هزار و 84 داوطلب در دو نوبت صبح و عصر روز اول مردادماه با هم به رقابت پرداختند که از این تعداد 6 هزار و 900 نفر زن و مابقی مرد بودند .
   اسامی پذیرفته شدگان این آزمون نیمه دوم شهریور ماه از طریق سایت مرکز آزمون دانشگاه به آدرس www.azmoon.com اعلام می گردد .
   گفتنی است : آزمون غیر پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد نیز با شرکت 30 هزار و 82 داوطلب طی روزهای پنجشنبه 17 و جمعه 18 تیرماه در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار شد .

   تعداد بازدید: 74
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .