•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 120
   کد: 140260
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس:

   جهاد خدمت، نهضتی مردمی برای خدمتی خالصانه به زائران است

   شهرداری مشهد در کنار دستگاه‌های ذیربط نقش تسهیل‌گر را در این حوزه ایفا می‌کند و با در اختیار گذاشتن امکانات موجود، گام در خدمات‌رسانی هرچه مطلوب‌تر به زائران حریم رضوی بر می‌دارد.
   جهاد خدمت، نهضتی مردمی برای خدمتی خالصانه به زائران است

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: جهاد خدمت، نهضتی مردمی برای خدمتی خالصانه به زائران است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، محمدرضا حیدری در جریان همایش آغاز به خدمت خادمان افتخاری حریم رضوی که در محل تالار شهر مشهد برگزار شد، در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: حرکت خادمان افتخاری زائران پیاده امام هشتم(ع)، حرکتی جهادی و نهضتی مردمی است و حجم فعالیت‌هایی که به شکل خودجوش از سوی مردم در این عرصه صورت می‌گیرد، بسیار گسترده‌تر از کار دستگاه‌های مختلف است.
   وی با بیان اینکه بار اصلی این ماجرا بر دوش معاونت فرهنگی شهرداری مشهد مقدس است، افزود: شهرداری مشهد در کنار دستگاه‌های ذیربط نقش تسهیل‌گر را در این حوزه ایفا می‌کند و با در اختیار گذاشتن امکانات موجود، گام در خدمات‌رسانی هرچه مطلوب‌تر به زائران حریم رضوی بر می‌دارد.
   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس با تاکید بر اینکه باید این برنامه‌ها در شهر مشهد نهادینه کنیم، تصریح کرد: در همین راستا در صورت نیاز سالن‌های عمومی و ورزشی تابعه شهرداری مشهد نیز در اختیار زائران پیاده دهه آخر صفر قرار خواهد گرفت.

    

   کلید واژه ها: جهاد خدمت - زائران -
   تعداد بازدید: 120
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .