•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 168
   کد: 140265
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
   مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری مشهدمقدس خبر داد:

   مهیا شدن 40 هزار ظرفیت اسکان برای زائران پیاده دهه آخر صفر

   در دهه پایانی ماه صفر سال گذشته، 299 هزار زائر پیاده از اقصی نقاط کشور وارد مشهد مقدس شدند که پیش‌بینی می‌شود این تعداد امسال به 330 هزار نفر برسد.
   مهیا شدن 40 هزار ظرفیت اسکان برای زائران پیاده دهه آخر صفر

   مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری مشهدمقدس از مهیا شدن 40 هزار ظرفیت اسکان برای زائران پیاده دهه آخر صفر در این شهر خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، علی قناویزچی در همایش آغاز به خدمت خادمان افتخاری حریم رضوی که در محل تالار شهر مشهد برگزار شد، با اشاره به ثبت نام بیش از 70 هزار نفر در سامانه جهاد خدمت ویژه خدمات‌رسانی به زائران پیاده دهه آخر صفر، گزارشی را از روند پذیرایی از میهمانان ایام شهادت امام رضا(ع) ارائه داد.
   وی از نام‌نویسی بیش از 70 هزار نفر در سامانه جهاد خدمت به زائران پیاده دهه پایانی صفر در مشهد خبر داد و گفت: این سامانه سال گذشته نیز فعال شد و 70 هزار نفر متقاضی کمک و خدمت‌رسانی به زائران در آن ثبت‌نام کردند.
   مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد با بیان اینکه نام‌نویسی در سامانه مزبور از 29 مهر مصادف با اول ماه صفر آغاز شده است، اظهار کرد: همچنین برای خدمت‌رسانی، استقبال و پذیرایی از زائران پیاده حضرت امام رضا(ع) در دهه پایانی ماه صفر امسال 30 ایستگاه استقبال از زائران در مبادی ورودی و مسیرهای منتهی به حرم مطهر رضوی در حال آماده‌سازی است که فعالیت آنها از 23 آبان ماه آغاز می‌شود.
   قناویزچی با اشاره به فعال‌سازی این سامانه با هدف تقویت فرهنگ میزبانی و استفاده از ظرفیت‌های مردمی برای خدمت‌رسانی به زائران پیاده دهه پایانی صفر، یادآور شد: در دهه پایانی ماه صفر سال گذشته، 299 هزار زائر پیاده از اقصی نقاط کشور وارد مشهد مقدس شدند که پیش‌بینی می‌شود این تعداد امسال به 330 هزار نفر برسد.
   قناویزچی خاطرنشان کرد: همچنین شمار ایستگاه‌های خدمت به زائران از 11 مورد در سال‌های گذشته به 30 مورد رسیده است.

    

   تعداد بازدید: 168
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .