•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 127
   کد: 140268
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
   مسئول شورای استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های خراسان رضوی:

   جهاد خدمت، الگویی برای مردمی کردن برنامه‌های شهرداری است

   اید کاری کرد تا مردم شهرداری را از خود بدانند و طرح جهاد خدمت در این زمینه بسیار موثر واقع خواهد شد.
   جهاد خدمت، الگویی برای مردمی کردن برنامه‌های شهرداری است

   مسئول شورای استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های خراسان رضوی گفت: طرح جهاد خدمت که از سوی معاونت فرهنگی اجتماعی و مدیریت امور گردشگری و زائران شهرداری مشهد مقدس در حال اجراست، الگویی مناسب برای مردمی کردن برنامه‌های شهرداری است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، حجت الاسلام والمسلمین احمد ترابی در همایش آغاز به خدمت خادمان افتخاری حریم رضوی که در محل تالار شهر مشهد برگزار شد، با تقدیر و تشکر از مجموعه مدیریت شهری مشهد به خاطر اهتمام به موضوع زائران پیاده دهه آخر صفر اظهار کرد: امام رضا(ع) اجر کسانی که به میهمانان آنها خدمت‌رسانی می‌کنند، به نیکی عطا می‌کند و باید توجه داشته باشید که گام بسیار خوبی را در این مسیر معنوی برداشته‌اید.
   وی ادامه داد: راهپیمایی عظیم اربعین و پیاده‌روی بزرگ مردم در دهه آخر صفر می‌تواند نشانه و تمرینی برای افرادی باشد که در حکومت مهدوی می‌خواهند خدمت کنند.
   مسئول شورای استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های خراسان رضوی ادامه داد: باید کاری کرد تا مردم شهرداری را از خود بدانند و طرح جهاد خدمت در این زمینه بسیار موثر واقع خواهد شد.

    

   کلید واژه ها: جهاد خدمت - شهردار یمشهد -
   تعداد بازدید: 127
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .