•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 157
   کد: 140306
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
   شهردار منطقه 12 مشهد مقدس خبر داد:

   راه‌اندازی 2 موکب برای پذیرایی از زائران پیاده در بزرگراه آزادی و بولوار شاهنامه

   تاکنون بیش از یک هزار و 300 نفر از مردم برای مشارکت در پذیرایی از زائران در این مواکب اعلام آمادگی کرده‌اند.
   راه‌اندازی 2 موکب برای پذیرایی از زائران پیاده در بزرگراه آزادی و بولوار شاهنامه

   شهردار 12 مشهد مقدس از راه‌اندازی 2 موکب برای پذیرایی از زائران پیاده دهه آخر صفر در بولوار شاهنامه و بزرگراه آزادی این منطقه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، سعید اکبریان با اعلام این خبر اظهار کرد: دهه آخر صفر شهر مشهد میزبان خیل عظیم زائرانی است که از گوشه گوشه کشور و جهان به این شهر سفر می‌کنند.
   وی افزود: منطقه 12 میزبان زائران پیاده در حوزه غرب شهر مشهد بوده و اولین منطقه‌ای است که زائران پیاده می‌توانند از آن منطقه وارد شهر مشهد شوند. در حال حاضر زائران پیاده از دو جبهه بزرگراه آزادی و بولوار شاهنامه در حال ورود به مشهد هستند.
   شهردار منطقه 12 مشهد مقدس خاطر نشان کرد: در راستای استقبال و پذیرایی از زائران دهه آخر صفر و زائران پیاده، شهرداری این منطقه اقدام به برپایی 2 موکب کرده که موکب شهدا در بولوار شاهنامه به همت شورای محلات توس راه‌اندازی شده است.
   اکبریان ادامه داد: همچنین موکب الشهدا نیز در آزادی 143 واقع در بزرگراه آزادی توسط محلات چهارگانه الهیه راه‌اندازی شده است.
   وی در مورد امکانات این مواکب نیز گفت: این موکب‌ها کلیه امکانات رفاهی از جمله سرویس بهداشتی، محل استراحت بانوان و آقایان، داروخانه، درمانگاه، محل اسکان را دارا است.
   شهردار منطقه 12 مشهد با اشاره به اینکه اداره این موکب‌ها به صورت خودجوش و توسط مردم صورت می‌گیرد، افزود: تاکنون بیش از یک هزار و 300 نفر از مردم برای مشارکت در پذیرایی از زائران در این مواکب اعلام آمادگی کرده‌اند.
   اکبریان بیان کرد: با توجه به سرد شدن هوا، فضای گرم برای استراحت و اسکان زائران پیاده در این مواکب به صورت مجزا برای خانم‌ها و آقایان فراهم شده است که این مواکب تا پایان صفر خدمت‌رسان زوار خواهد بود.
   احمد پورمفردی
    

   تعداد بازدید: 157
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .