•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 175
   کد: 140327
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
   توسط سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد صورت گرفت؛

   نقل و انتقال اقلام مورد نیاز برای زلزله‌زدگان استان کرمانشاه

   در همین راستا تعدادی از اقلام مورد نیاز از روز گذشته با همکاری مدیریت بحران شهرداری و هلال احمر توسط خودروهای باری به ظرفیت 50 دستگاه خودرو نقل و انتقال یافت.
   نقل و انتقال اقلام مورد نیاز برای زلزله‌زدگان استان کرمانشاه

   معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از نقل و انتقال اقلام مورد نیاز برای زلزله‌زدگان استان کرمانشاه، توسط خودروهای ناوگان باری سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، وحید برکچی گفت: متاسفانه زلزله 7.3 ریشتری دو شب گذشته در غرب کشور خسارت‌های جانی و مالی را برای هموطنان ما در پی داشته است که این امر باعث شد تا تمامی شهرها به اعزام اقلام مورد نیاز به شهروندان مبادرت کنند.
   به گفته وی، در همین راستا تعدادی از اقلام مورد نیاز از روز گذشته با همکاری مدیریت بحران شهرداری و هلال احمر توسط خودروهای باری به ظرفیت 50 دستگاه خودرو نقل و انتقال یافت.
   معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خاطر نشان کرد: این اقدام با هماهنگی شرکت‌های تحت پوشش سازمان مدیریت حمل و نقل بار و حومه شهری مشهد صورت گرفته است.
   زهرا غلامی
    

   تعداد بازدید: 175
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .