•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 168
   کد: 140362
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد مقدس خبر داد:

   سرویس‌دهی ویژه خطوط قطار شهری در ایام عزاداری پایان ماه صفر

   سر فاصله زمانی رسیدن قطارها در خط یک قطار شهری بین 4 تا 5 دقیقه خواهد بود و در خط 2 قطار شهری نیز 20 دقیقه در نظر گرفته شده است.
   سرویس‌دهی ویژه خطوط قطار شهری در ایام عزاداری پایان ماه صفر

   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد مقدس گفت: در 4 روز پایانی ماه صفر سرویس‌دهی در خطوط یک و دو قطار شهری مشهد به‌صورت ویژه انجام می‌شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، قاسم طاهری در نشست خبری تشریح فعالیت سازمان‌های حوزه حمل و نقل، راهور، پلیس راه استان و نیروی انتظامی در دهه آخر صفر اظهار کرد: در 4 روز پایانی ماه صفر، شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد برای سرویس‌دهی زائران در خطوط یک و 2 قطار شهری مشهد تدارک ویژه‌ای برنامه‌ریزی شده است.
   وی افزود: بر این اساس خط 2 قطار شهری مشهد که به غیر از روزهای تعطیل از ساعت 6 تا 13 سرویس‌دهی می‌کند، از پنج‌شنبه 25 آبان تا یک‌شنبه 28 آبان همانند خط یک قطار شهری مشهد به سرویس‌دهی خود ادامه می‌دهد.
   طاهری بیان کرد: بر این اساس در هر دو خط یک و 2 قطار شهری مشهد در روز پنج‌شنبه 25 آبان از ساعت 6 تا 23، جمعه 26 آبان از ساعت 6 تا 22:30، شنبه 27 آبان از ساعت 6 تا 23 و در نهایت یکشنبه 28 آبان از ساعت 6 تا 22 به سرویس‌دهی و خدمات‌رسانی خود ادامه می‌دهند.
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد تصریح کرد: سر فاصله زمانی رسیدن قطارها در خط یک قطار شهری بین 4 تا 5 دقیقه خواهد بود و در خط 2 قطار شهری نیز 20 دقیقه در نظر گرفته شده است.
   طاهری با بیان اینکه از ورود هرگونه ادوات حجیم عزاداری به قطار جلوگیری می‌شود، گفت: درخواست ما از شهروندان این است به دلیل ازدحام جمعیت و حضور گسترده زائران همراهی کامل را با زائران داشته باشند همچنین از ورود هرگونه ادوات حجیم عزاداری به قطار شهری جلوگیری می‌شود.
   شایان ذکر است؛ زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی می‌توانند در خط 2 قطار شهری مشهد از انتهای طبرسی در ساعت مذکور در کوتاه‌ترین زمان ممکن به ایستگاه میدان شهدا منتقل و به حرم مطهر مشرف شوند.
   زُهیر موسوی
    

   تعداد بازدید: 168
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .