•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 189
   کد: 140363
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
   در نشست خبری تشریح فعالیت سازمان‌های حوزه حمل و نقل، راهور، پلیس راه استان و نیروی انتظامی در دهه آخر صفر مطرح شد؛

   سرویس‌دهی 200 دستگاه اتوبوس به زائران پیاده در مبادی ورودی/ سرویس‌دهی 350 اتوبوس در اطراف حرم مطهر رضوی

   زائران و مجاوران می‌توانند برای اطلاع از آخرین وضعیت محدودیت‌های ترافیکی ناوگان اتوبوس‌رانی شهرداری مشهد مقدس در خیابان‌های منتهی به حرم مطهر رضوی نیز با ارسال عدد 8000 به شماره پیامکی 30008888 آگاهی یابند.
   سرویس‌دهی 200 دستگاه اتوبوس به زائران پیاده در مبادی ورودی/ سرویس‌دهی 350 اتوبوس در اطراف حرم مطهر رضوی

   معاون بهره‌برداری سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری مشهد مقدس با بیان اینکه 200 دستگاه اتوبوس به زائران پیاده در مبادی ورودی خدمات‌رسانی می‌کنند، گفت: در روزهای رحلت پیامبر اعظم (ص) و شهادت امام رضا (ع) روزانه 350 اتوبوس در اطراف حرم مطهر به خدمات‌رسانی به زائران و مجاوران می‌پردازند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، هادی خورشاهی در نشست خبری تشریح فعالیت سازمان‌های حوزه حمل و نقل، راهور، پلیس راه استان و نیروی انتظامی در دهه آخر صفر که در پایانه مسافربری شهرداری مشهد مقدس برگزار شد، اظهار کرد: همکاران ما خدمت به زائران پیاده رضوی را در اربعین حسینی با سرویس‌دهی 320 دستگاه اتوبوس در اطراف حرم رضوی آغاز کردند.
   وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌شده در روزهای رحلت پیامبر اعظم (ص) و شهادت امام رضا (ع) روزانه 350 اتوبوس در اطراف حرم مطهر به خدمات‌رسانی به زائران و مجاوران می‌پردازند.
   خورشاهی بیان کرد: سرویس‌دهی ویژه به زائران پیاده جهت شرکت در مراسم شهادت امام رضا (ع) به وسیله 200 دستگاه اتوبوس در محورهای جاده نیشابور (ملک‌آباد)، فرهاد گرد، رضوی و جاده کلات در صورت صدور مجوز با هماهنگی پلیس راه و فرمانداری و بخشداری‌ها انجام می‌شود.
   معاون بهره‌برداری سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری مشهد مقدس گفت: زائران و مجاوران می‌توانند برای اطلاع از آخرین وضعیت محدودیت‌های ترافیکی ناوگان اتوبوس‌رانی شهرداری مشهد مقدس در خیابان‌های منتهی به حرم مطهر رضوی نیز با ارسال عدد 8000 به شماره پیامکی 30008888 آگاهی یابند.
   زُهیر موسوی
    

   تعداد بازدید: 189
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .