•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 151
   کد: 140364
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
   معاون کنترل و نظارت سازمان تاکسیرانی شهرداری مشهد خبر داد:

   آماده‌باش 13 هزار تاکسی در دهه پایانی ماه صفر

   15 پایگاه دریافت و پاسخگویی به شکایات مردمی نیز در ایان ایام در نظر گرفته شده است.
   آماده‌باش 13 هزار تاکسی در دهه پایانی ماه صفر

   معاون کنترل و نظارت سازمان تاکسیرانی شهرداری مشهد مقدس گفت: 13 هزار تاکسی در سطح شهر برای دهه پایانی ماه صفر به حالت آماده‌باش درآمدند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، حسینعلی رجعتی در نشست خبری تشریح فعالیت سازمان‌های حوزه حمل و نقل، راهور، پلیس راه استان و نیروی انتظامی در دهه آخر صفر که در پایانه مسافربری شهرداری مشهد مقدس برگزار شد، با بیان اینکه 13 هزار تاکسی در مشهد به حالت آماده‌باش درآمده‌اند، اظهار کرد: در دهه پایانی صفر هزار دستگاه تاکسی در خطوط منتهی به حرم مطهر، 2 هزار تاکسی بیسیم در سطح شهر و هزار دستگاه تاکسی در مبادی ورودی به‌صورت ویژه تقویت شده و آماده‌باش هستند.
   وی افزود: 160 دستگاه ون نیز برای جابه‌جایی زائران در حال آماده‌باش هستند و همچنین برنامه‌ریزی و ساماندهی برای سرویس‌های صلواتی در محدوده حرم مطهر رضوی برای 80 دستگاه تاکسی و ون شده است.
   رجعتی با بیان اینکه 14 اکیپ کنترل و نظارت به‌صورت مستمر استقرار دارند، بیان کرد: 80 نفر از ناظران سازمان نیز در خطوط مبادی ورودی و اطراف حرم مطهر رضوی مستقر می‌شوند.
   معاون کنترل و نظارت سازمان تاکسیرانی شهرداری مشهد مقدس گفت: 15 پایگاه دریافت و پاسخگویی به شکایات مردمی نیز در ایان ایام در نظر گرفته شده است.
   زُهیر موسوی
    

   تعداد بازدید: 151
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .