•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 241
   کد: 140387
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
   طی سال جاری محقق شد؛

   صرفه‌جویی بیش از 10 میلیارد تومان در هزینه‎های خدمات شهری مشهد

   از این طریق ضمن تامین و رفع نیاز شهروندان بیش از یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان در هزینه‌های جاری خدمات شهری طی سال جاری صرفه جویی داشته و به مساجد نیز کمک شده است.
   صرفه‌جویی بیش از 10 میلیارد تومان در هزینه‎های خدمات شهری مشهد

   مدیر خدمات شهری شهرداری مشهد از صرفه‌جویی 10 میلیارد و 941 میلیون تومان در هزینه‌های خدمات شهری مشهد طی سال جاری خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علیرضا صحراگرد بیان کرد: با توجه به اینکه یکی از ماموریت‌های شهرداری ایجاد و استقرار سرویس‌های بهداشتی عمومی در سطح معابر به منظور استفاده شهروندان است طی سنوات اخیر اقدامات ویژه‌ای بر تامین این موارد انجام شده است.
   وی افزود: با توجه به هزینه قابل توجه نگهداری سرویس‌های بهداشتی در سطح شهر مدیریت خدمات شهری با مشارکت مساجد و از طریق انعقاد تفاهم‌نامه‌هایی با هیات امنای مساجد امکان بهره‌برداری از 881 چشمه سرویس‌های بهداشتی این مراکز را در طول سال برای شهروندان مهیا کرده است.
   مدیر خدمات شهری شهرداری مشهد تصریح کرد: از این طریق ضمن تامین و رفع نیاز شهروندان بیش از یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان در هزینه‌های جاری خدمات شهری طی سال جاری صرفه جویی داشته و به مساجد نیز کمک شده است.
   صحراگرد اضافه کرد: از سوی دیگر با بهره‌گیری از این فرصت ضمن عدم اشغال اراضی مجزا جهت احداث یا استقرار سرویس‌های بهداشتی به میزان 9 میلیارد و ۶۹۱ میلیون تومان در بخش عمرانی نیز صرفه‌جویی شده است.
    

   تعداد بازدید: 241
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .