•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 175
   کد: 140388
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد خبر داد:

   استقبال از زائران پیاده در مراکز پذیرایی آرامستان بهشت رضا (ع)

   این سازمان نیز هر ساله در آرامستان بهشت رضا (ع) میزبان زائران پیاده امام مهربانی است و با امکانات حاضر در این مجموعه آماده خدمت‌رسانی شایسته از این عزیزان که از راه‌های دور و نزدیک خود را به مشهد الرضا (ع) می‌رساند، می‌باشد.
   استقبال از زائران پیاده در مراکز پذیرایی آرامستان بهشت رضا (ع)

   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد استقبال از زائران پیاده در مراکز پذیرایی آرامستان بهشت رضا (ع) خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسن کریمدادی در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: در آستانه رحلت حضرت رسول اکرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع) و روزهای پایانی ماه صفر زائران زیادی به عشق زیارت حرم این امام همام با پای پیاده به سمت مشهد حرکت می‌کنند.
   وی افزود: شهرداری مشهد نیز هر ساله برای پذیرایی از این زائران برنامه‌ریزی مختلفی انجام می‌دهد که امسال نیز با قوت و جهت هرچه بهتر و با شکوه‌تر این کار در حال اجرا است.
   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد ادامه داد: این سازمان نیز هر ساله در آرامستان بهشت رضا (ع) میزبان زائران پیاده امام مهربانی است و با امکانات حاضر در این مجموعه آماده خدمت‌رسانی شایسته از این عزیزان که از راه‌های دور و نزدیک خود را به مشهد الرضا (ع) می‌رساند، می‌باشد.
   کریمدادی تصریح کرد: در مراکز اسکان این آرامستان در حسینیه بهشت رضا (ع) و حسینیه شهدا در جوار قبور مطهر شهدا قریب به 1000 نفر از زائران پیاده اسکان داده می‌شود و در صورتی که جمعیت بیشتر باشد امکان آماده‌سازی سالن بزرگ انتظار هم وجود دارد.
   وی در پایان خاطرنشان کرد: راه‌اندازی ایستگاه صلواتی در درب ورودی آرامستان بهشت رضا (ع) با همکاری پایگاه بسیج سازمان فردوس‌ها پذیرایی زائران می‌باشد و همشهریان می‌توانند نذورات خود را به ایستگاه تحویل دهند.
   فرزانه نثاری
    

   تعداد بازدید: 175
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .