•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 230
   کد: 3875
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۸۹/۰۵/۱۷
   سخنگوی شهرداری مشهد:

   برای نخستین بار پیوست اطلاع رسانی برای پروژهای عمرانی تهیه می شود

   سخنگوی شهرداری مشهد گفت:برای نخستین بار "پیوست اطلاع رسانی" برای طرح ها و پروژه های بزرگ شهری شهرداری مشهد تهیه می شود.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد،علی حامد مقدم افزود:با توجه به ضرورت ایجاد و توسعه ارتباط مردم با شهرداری و ارائه خدمات مناسب تر؛ برای پروژه های بزرگ شهری پیوست اطلاع رسانی اجرا خواهد شد.
   وی تصریح کرد:برای افزایش رضایت مندی شهروندان از فعالیت ها و خدمات شهرداری و تحقق شهرداری شهروند مدار ،ایجاد سامانه ارتباطی با مردم و اطلاع یابی خواسته ها و نیازهای آنان ضروری به نظر می رسد.
   مدیر کل روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد اظهار داشت:اطلاع یابی و اطلاع رسانی اجرای پروژهای بزرگ خدماتی ، اجتماعی و عمرانی شهری ؛رفع شبهات ، ابهامات و پاسخگویی دقیق به مطالبات مردم یکی از مهمترین کارکردهای این پیوست در نظر گرفته شده است.
   حامد مقدم افزود:انتظار می رود با افزایش آگاهی ها و اطلاعات مردم مشهد از میزان و حجم پروژه ها علاوه بر همکاری شهروندان با شهرداری، مشارکت آنان در تحقق سریع تر اجرای پروژه ها افزایش یابد.
   وی در ادامه مراحل اجرای "پیوست اطلاع رسانی " را شامل فعالیت های قبل از اجرا ، حین اجرا و بعد از اجرا اعلام کرد و گفت:این در حالی است که دیگر مراحل آن شامل ساماندهی اطلاع رسانی پروژه های شهری مبنی بر نیاز سنجی ، نظر سنجی و اطلاع رسانی است.

   تعداد بازدید: 230
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .