•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 231
   کد: 3878
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۸۹/۰۵/۱۷
   سخنگوی شهرداری مشهد:

   برای نخستین بار پیوست اطلاع رسانی برای پروژهای شهری تهیه می شود

   سخنگوی شهرداری مشهد گفت:برای نخستین بار "پیوست اطلاع رسانی" برای طرح ها و پروژه های بزرگ شهری شهرداری مشهد تهیه می شود.
   برای نخستین بار پیوست" اطلاع رسانی" برای پروژهای شهری تهیه می شود

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد،علی حامد مقدم افزود:با توجه به ضرورت ایجاد و توسعه ارتباط مردم با شهرداری و ارائه خدمات مناسب تر؛ برای پروژه های بزرگ شهری پیوست اطلاع رسانی اجرا خواهد شد.
   وی تصریح کرد:برای افزایش رضایت مندی شهروندان از فعالیت ها و خدمات شهرداری و تحقق شهرداری شهروند مدار ،ایجاد سامانه ارتباطی با مردم و اطلاع یابی خواسته ها و نیازهای آنان ضروری به نظر می رسد.
   مدیر کل روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد اظهار داشت:اطلاع یابی و اطلاع رسانی اجرای پروژهای بزرگ خدماتی ، اجتماعی و عمرانی شهری ؛ رفع شبهات ، ابهامات و پاسخگویی دقیق به مطالبات مردم یکی از مهمترین کارکردهای این پیوست در نظر گرفته شده است.
   حامد مقدم افزود:انتظار می رود با افزایش آگاهی ها و اطلاعات مردم مشهد از میزان و حجم پروژه ها علاوه بر همکاری شهروندان با شهرداری، مشارکت آنان در تحقق سریع تر اجرای پروژه ها افزایش یابد.
   وی در ادامه مراحل اجرای "پیوست اطلاع رسانی " را شامل فعالیت های قبل از اجرا ، حین اجرا و بعد از اجرا اعلام کرد و گفت:این در حالی است که دیگر مراحل آن شامل ساماندهی اطلاع رسانی پروژه های شهری مبنی بر نیاز سنجی ، نظر سنجی و اطلاع رسانی است.

   تعداد بازدید: 231
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .