•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 321
   کد: 4847
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۸۹/۰۷/۱۷
   تولید وانت چینی در خراسان منتفی شد ؛

   تبلیغات چری در معروفترین خیابان مشهد

   ایجاد خط تولید وانت چینی در ایران خودرو خراسان در حالی با دستور مقامات ارشد وزارت صنایع و معادن منتفی شد که از این نوع خودرو چندین دستگاه به صورت آزمایشی تولید شده بود.

   به گزارش خبرنگار مهر، براساس توافقات مسئولان ایران خودرو خراسان رضوی و یک شرکت چینی، قرار بر این بود که خط تولید وانت چینی در این استان راه اندازی و سپس خودروی تولیدی روانه بازار شود.
   این توافقات تا جای پیش رفت که حتی چندین دستگاه وانت چینی در ایران خودرو خراسان تولید شد اما با دستور مقامات ارشد وزارت صنایع و معادن، ایجاد خط تولید وانت چینی در این سایت منتفی شد.
   البته مسئولان ایران خودروی خراسان در این باره می گویند که موضوع تولید وانت چینی در این سایت تا پایان سالجاری تعیین تکلیف می‌شود.
   این در حالی است که سید حسین احمدی رئیس سازمان صنایع و معادن خراسان رضوی درباره احتمال ایجاد خط تولید وانت چینی در این استان در جمع خبرنگاران اظهار می کند: آخرین اطلاعات ما نشان می‌دهد که این موضوع منتفی شده است.
   در همین حال، اگر این روزها سری به خیابانهای مشهد مقدس بزنید، تبلیغات رنگانگ شرکت خودروسازی چین - چری - در این استان خودنمایی می کند. به عنوان مثال، تابلوی بزرگ تبلیغاتی از خودروی "ویانا" چینی در بلوار وکیل آباد نصب شده است.

   تعداد بازدید: 321
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .