•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 196
   کد: 4922
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۸۹/۰۷/۱۸

   بهره‌برداری از مجهز‌ترین مجتمع آبی کشور در مشهد

   مدیر عامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی گفت: به مناسبت دهه کرامت، مجهزترین و بزرگ‌ترین مجتمع آبی کشور توسط تربیت بدنی آستان قدس رضوی به بهره‌برداری می‌رسد.
   جمشید مهریار اظهار داشت: این مجتمع در یکی از نقاط کم برخوردار شهر مشهد احداث شده است و از امکانات روز دنیا بهره می‌برد.

   وی افزود: مجتمع فرهنگی ورزشی شماره سه آستان قدس رضوی در زمینی به وسعت 5/7 هکتار در شهرک شهید رجایی در منطقه محروم مشهد در حال ساخت است، که مجتمع آبی آقایان با زیربنای هزار و800 متر مربع در دهه کرامت به بهره‌برداری می‌رسد.
   وی هزینه اجرای این مجتمع را 6 میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: در فازهایی بعدی چند سالن‌ ورزشی دیگر به آن اضافه می‌شود.
   وی همچنین در خصوص استادیوم 15 هزار نفری امام رضا(ع) نیز گفت: مراحل تکمیل فاز یک آن در حال اتمام است و از ویژگی‌های آن، احداث 14 سالن چند منظوره در زیر پلکان تماشاگران است.

   مهریار تصریح کرد: استادیوم 15 هزار نفری امام رضا(ع) که توسط تربیت بدنی آستان قدس رضوی در حال احداث است، 14 هزار متر مربع وسعت دارد.
   وی در ادامه به احداث سالن چند منظوره ویژه بانوان نیز اشاره کرد و افزود: در مجتمع شماره دو تربیت بدنی آستان قدس رضوی سالن چند منظوره‌ای با وسعت 700 متر مربع زیربنا ویژه بانوان در حال احداث است که رشته‌های بسکتبال، والیبال، اسکواش و تنیس در آن فعال می‌شود.

   تعداد بازدید: 196
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .