•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 316
   کد: 141153
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۹/۰۶
   استاندار خراسان رضوی تاکید کرد؛

   لزوم چاره‌اندیشی شهرداری مشهد و دستگا‌ه‌‌ها برای حل مشکلات فرهنگی

   بهره‌گیری از ظرفیت نشستن کنار هم و شنیدن حرف‌های همدیگر در قالب اتاق گفت وگوی اصحاب فرهنگ و هنر، رشد و تعالی فرهنگی در مشهد و استان خراسان رضوی را به دنبال خواهد داشت.
   لزوم چاره‌اندیشی شهرداری مشهد و دستگا‌ه‌‌ها برای حل مشکلات فرهنگی

   استاندار خراسان رضوی گفت: به طور یقین دستگاه‌های دولتی، شهرداری و انجمن‌های صنفی این ظرفیت را دارند که در کنار هم برای حل مشکلات فرهنگی جامعه چاره‌اندیشی کنند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، علیرضا رشیدیان در جلسه اتاق گفتگوی اصحاب فرهنگ و هنر که در محل تالار اجتماعات استانداری خراسان رضوی برگزار شد، اظهار کرد: بسیاری از خشونت‌های مشاهده شده در جامعه و ناتوانی در کنترل آن بین افراد، ریشه در مشکلات فرهنگی دارد که باید برای آن چاره‌اندیشی شود.
   وی افزود: هم‌اکنون موارد تاسف‌باری در جامعه وجود دارد که به طور مثال گاه برخورد شهروندان در پی یک تصادف جزئی به دلیل ناتوانی در کنترل خشم، به حادثه‌ای با یک عمر پشیمانی منجر می‌شود.
   استاندار خراسان رضوی تاکید کرد: این استان مهد علم، ادب و فرهنگ و هنر است و این سرزمین زادگاه فرهنگ و هنر و هویت ایرانی و زبان فارسی است، لذا باید از ظرفیت‌های فرهنگی هنر برای رفع مشکلات اجتماعی و فرهنگی جامعه استفاده کرد.
   رشیدیان اتاق گفت وگوی اصحاب فرهنگ و هنر را محل و راهکاری مناسب برای شنیدن مشکلات هنرمندان و چاره‌اندیشی برای رفع کمبودها و چالش‌های این عرصه عنوان کرد.
   وی خاطرنشان کرد: هم اکنون 14 خانه تاریخی مناسب در مناطق مرکزی مشهد وجود دارد که می‌تواند برای کار فرهنگی در بخش‌های مختلف اختصاص یابد.
   استاندار خراسان رضوی ادامه داد: بهره‌گیری از ظرفیت نشستن کنار هم و شنیدن حرف‌های همدیگر در قالب اتاق گفت وگوی اصحاب فرهنگ و هنر، رشد و تعالی فرهنگی در مشهد و استان خراسان رضوی را به دنبال خواهد داشت.
    

   تعداد بازدید: 316
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .