•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 358
   کد: 141432
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
   رییس دانشکده آموزشی دانشگاه تیو برلین:

   همکاری با شهرداری مشهد می‌تواند مقدمه‌ای برای مدیریت کلان پروژه‌های پایدار شهری باشد

   می‌توان در حوزه خدمات فنی در خصوص استقرار پنل‌های خورشیدی در ساختمان‌های شهر همکاری داشته باشیم.
   همکاری با شهرداری مشهد می‌تواند مقدمه‌ای برای مدیریت کلان پروژه‌های پایدار شهری باشد

   رییس دانشکده آموزشی دانشگاه تیو برلین گفت: همکاری با شهرداری مشهد می‌تواند مقدمه‌ای برای مدیریت کلان پروژه‌های پایدار شهری باشد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، دکتر هانس لودگر دینل در جلسه مشترک و امضای تفاهم نامه معاونت خدمات و محیط زیست شهری و دانشگاه فنی برلین بیان کرد: در سفر به شهر مشهد به شدت تحت تاثیر اقدامات انجام شده در این شهر قرار گرفتم که امیدوارم در شروع پروژه‌های تفاهم‌نامه موثر باشد.
   وی افزود: این پروژه‌ها می‌تواند مقدمه‌ای برای مدیریت کلان پروژه‌های پایدار شهری باشد.
   رییس دانشکده آموزشی دانشگاه تیو برلین بیان کرد: باید هماهنگی و یکپارچه‌سازی بین پروژه‌ها ایجاد شود به عنوان مثال چطور می‌توانیم یکپارچه‌سازی کنیم بین مدیریت زباله و درختکاری انجام شود.
   دکتر دینل ادامه داد: می‌توان از زغال چوب در پسماند برای تقویت درختکاری که باعث می شود آب را در داخل خاک جذب کند به عنوان پروژه زیست محیطی استفاده کرد.
   رییس دانشکده آموزشی دانشگاه تیو برلین گفت: همچنین می‌توان در حوزه خدمات فنی در خصوص استقرار پنل‌های خورشیدی در ساختمان‌های شهر همکاری داشته باشیم.
   وی با اشاره به استفاده از پتانسیل دانشگاه‌ها در خصوص استفاده از پروژه‌های زیست محیطی عنوان کرد: شهرداری مشهد سیستم خوبی دارد که در اجرای پروژه‌های خود از دانشگاه به عنوان نهاد بی‌ظرف استفاده می‌کند.
   فرزانه نثاری
    

   تعداد بازدید: 358
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .