•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 306
   کد: 141449
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۹/۱۰
   مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی مطرح کرد؛

   جلوه ویژه حضور مدیریت شهری مشهد در نمایشگاه کتاب امسال

   ناشران خارجی نیز از 20 کشور با 9 هزار عنوان کتاب شرکت دارند که از 135 ناشر خارجی در نمایشگاه کتاب، 25 ناشر اصلی اند و بقیه به نمایندگی از انتشارات حضور دارند.
   جلوه ویژه حضور مدیریت شهری مشهد در نمایشگاه کتاب امسال

   مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: شهرداری مشهد مقدس در نوزدهمین دوره نمایشگاه کتاب ناشران جهان اسلام، جلوه‌ای ویژه از حضور را از خود بر جای گذاشته است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، سید سعید سرابی در حاشیه بازدید از نوزدهمین دوره نمایشگاه کتاب ناشران جهان اسلام در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: مشهد مقدس هم‌اکنون میزبان میهمانان و شرکت‌کنندگانی از 11 کشور جهان در نوزدهمین نمایشگاه ناشران جهان اسلام است.
   وی با تقدیر از مدیریت شهری مشهد به خاطر حمایت‌های خوبی که از نمایشگاه این دوره داشته است، افزود: 970 ناشر داخلی و خارجی در نوزدهمین نمایشگاه کتاب جهان اسلام در مشهد شرکت دارند.
   مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی شمار ناشران داخلی حاضر در این نمایشگاه را 835 نفر با 150 هزار عنوان کتاب عنوان و اظهار کرد: ناشران داخلی در قالب 800 غرفه نمایشگاهی آثار خود را ارائه کرده‌اند.
   وی خاطرنشان کرد: ناشران خارجی نیز از 20 کشور با 9 هزار عنوان کتاب شرکت دارند که از 135 ناشر خارجی در نمایشگاه کتاب، 25 ناشر اصلی اند و بقیه به نمایندگی از انتشارات حضور دارند.
   سرابی افزود: برگزاری هشتمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس و نمایشگاه پایتخت فرهنگی جهان اسلام از جمله رخدادهای فرهنگی است که همزمان با نوزدهمین نمایشگاه کتاب جهان اسلام روی خواهد داد.
   وی اظهار کرد: برگزاری نوزدهمین نمایشگاه کتاب ناشران جهان اسلام یکی از 170 فعالیتی است که به مناسبت انتخاب مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال 2017 در نظر گرفته شده است.
   نوزدهمین نمایشگاه ناشران جهان اسلام و هشتمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس تا 15 آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد برپاست
    

   تعداد بازدید: 306
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .