•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 404
   کد: 141450
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۹/۱۰
   استاندار خراسان رضوی تاکید کرد؛

   نقش تاثیرگذار شهرداری مشهد در توسعه فرهنگ کتاب‌خوانی

   با ظهور و گسترش فضاهای مجازی، حوزه کتاب و کتاب‌خوانی دچار فراز و فرودهایی شد اما جایگاه آن در زندگی انسان‌ها به ویژه فرهیختگان هیچ‌گاه تغییر نکرده است.
   نقش تاثیرگذار شهرداری مشهد در توسعه فرهنگ کتاب‌خوانی

   استاندار خراسان رضوی با اشاره به نقش دستگاه‌های مختلف به ویژه شهرداری مشهد در توسعه و تعمیق فرهنگ کتاب‌خوانی گفت: برپایی نوزدهمین نمایشگاه کتاب ناشران جهان اسلام در مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام، فرصت بسیار مغتنم برای ارائه اسلام رحمانی و عقلایی به جهان است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، علیرضا رشیدیان در حاشیه بازدید از نوزدهمین دوره نمایشگاه کتاب ناشران جهان اسلام در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به جایگاه علم و آگاهی، کتاب و کتاب‌خوانی در آموزه‌های دینی مسلمانان اظهار کرد: برپایی نمایشگاه‌های کتاب به ویژه در سطوح ملی و بین‌المللی فرصت مناسبی برای تعامل ناشران، نویسندگان و اطلاع از آخرین دستاوردهای این حوزه است.
   وی حضور بیش از 130 ناشر خارجی از کشورهای اسلامی، ارتقای کمی و کیفی سطح نمایشگاه و تنوع مطلوب برنامه‌های جانبی آن را از ویژگی‌های نوزدهمین نمایشگاه کتاب ناشران جهان اسلام در مشهد دانست.
   استاندار خراسان رضوی گفت: با گسترش فرهنگ مطالعه در جامعه شاهد تربیت نسل آزاد، مستقل و پیشرو خواهیم بود.
   وی خاطرنشان کرد: با ظهور و گسترش فضاهای مجازی، حوزه کتاب و کتاب‌خوانی دچار فراز و فرودهایی شد اما جایگاه آن در زندگی انسان‌ها به ویژه فرهیختگان هیچ‌گاه تغییر نکرده است.

    

   کلید واژه ها: شهرداری مشهد - کتاب‌خوانی -
   تعداد بازدید: 404
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .