•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 1238
   کد: 141525
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
   مدیر دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد منصوب شد؛

   انتصاب سومین مدیر زن در شهرداری مشهد

   با تغییر امروز امیدواریم رویکرد در بخش خصوصی به سمت سازمان‌های چابک‌تر برود و تاثیر عملکرد آن در دوره‌های آتی مشاهده شود.
   انتصاب سومین مدیر زن در شهرداری مشهد

   با حکم معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد مقدس، مدیر دفتر نوسازی و تحول سازمانی این حوزه منصوب شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، طی مراسمی شهریار آل شیخ، معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد، هدا پیروی را به سمت مدیر دفتر نوسازی و تحول سازمانی منصوب کرد.
   شهریار آل شیخ در جلسه شورای مدیران و معارفه مدیر دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد گفت: با توجه به تغییر ساختارها و شکل گرفتن چارت جدید و با توجه به شکل‌گیری مدیریت جدید نوسازی و تحول سازمانی در مجموعه شهرداری مشهد، بحث تشکیلات و ساختارها، بحث ضوابط و آیین‌نامه‌ها و فرآیندهای خدمت‌رسانی مدیریت شهری دارای اهمیت بسیاری است و رشته پیوستن مجموعه‌های مختلف شهرداری به یکدیگر در قالب فرآیندهاست.
   وی ادامه داد: تغییر ضوابط و تشکیلات از اهمیت بالایی برخوردار است، لذا افراد منتخب در این حوزه باید با دقت و درایت انتخاب شوند چرا که با تدوین برنامه و ساختار و چارت، یک دهه از مجموعه مدیریت شهری را تحت الشعاع قرار می‌دهند.
   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد مقدس ابراز کرد: با تغییر امروز امیدواریم  رویکرد در بخش خصوصی به سمت سازمان‌های چابک‌تر برود و تاثیر عملکرد آن در دوره‌های آتی مشاهده شود.
   شایان ذکر است؛ پیش از این اسماعیل سقاب اصفهانی به عنوان مدیر بهبود روشها، آموزش و تشکیلات حوزه معاونت برنامه‌ریزی فعالیت داشته است. ضمن اینکه هدا پیروی سمت مشاور عالی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری را در کارنامه خود دارد.
   زهرا غلامی

    

    

   تعداد بازدید: 1238
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   2 3
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .