•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 280
   کد: 141650
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۹/۱۳
   مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری مشهد خبر داد:

   پیشرفت فیزیکی 68 درصدی احداث و مکانیزاسیون پل‌های عابر پیاده

   از ابتدای سال جاری تاکنون عملیات اجرایی احداث و مکانیزاسیون 6 پل عابر پیاده آغاز شده‌ که در مجموع 68 درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌ است.
   پیشرفت فیزیکی 68 درصدی احداث و مکانیزاسیون پل‌های عابر پیاده

   مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون عملیات اجرایی احداث و مکانیزاسیون 12 پل عابر پیاده در سطح شهر آغاز شده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی بیان کرد: از دلایل اصلی احداث پل‌های عابر پیاده، افزایش ایمنی عبور و مرور عابران در حوادث رانندگی درون‌شهری و روان‌تر شدن ترافیک است که در همین راستا، این سازمان اقدام به احداث و مکانیزاسیون 21 پل عابر‌پیاده در سال جدید کرده است.
   وی در ادامه افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون عملیات اجرایی احداث و مکانیزاسیون 6 پل عابر پیاده آغاز شده‌ که در مجموع 68 درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌ است.
   محبی عنوان کرد: پلهای عابر پیاده واقع در بولوار آزادی تقاطع شاهد با 100 درصد پیشرفت فیزیکی، بولوار هفت تیر مقابل مجتمع تجاری آرمیتاژ با 60 درصد، پیروزی 24 و میثاق 20 با 15 درصد و پل عابر پیاده مقابل بازار سپاد با 5 درصد از جمله پل‌های عابر پیاده احداث شده در سال جاری هستند.
   وی با اشاره به ارائه خدمات مطلوب به سالمندان و افراد معلول عنوان کرد: در سال جاری 6 پل عابر پیاده واقع در مصلی 39، شهید فرامرز عباسی10، بلوار فردوسی تقاطع ثمانه، بلوار جمهوری1، بلوار وکیل‌آباد 16 و طوس 53 با احداث 10 دستگاه آسانسور مکانیزه شده‌اند و عملیات اجرایی مکانیزاسیون پل عاببر پیاده واقع در بلوار خیام 10 تاکنون 20 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
   مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: پروژه احداث و مکانیزاسیون 21 پل عابر پیاده به تدریج و با اولویت‌بندی انجام خواهد شد که با بهره‌برداری از این پل‌ها تعداد پل‌های عابر پیاده سطح شهر به 141 افزایش پیدا می‌کند.
    

   تعداد بازدید: 280
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .