•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 236
   کد: 141713
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۹/۱۳
   مربی تیم ملی کشتی آزاد کشور در نشست خبری«دومین دوره مسابقات لیگ کشتی محلات مشهد، یادواره پهلوان احمد وفادار»:

   نونهالان و نوجوانان مستعد پایه‌های کشتی کشور در آینده هستند

   کمیته فنی برای مسابقات تعیین خواهد شد تا استعدادها شناسایی شوند و اردوهای مشترک بین تیم‌های نخبگان برگزار خواهد شد.
   نونهالان و نوجوانان مستعد پایه‌های کشتی کشور در آینده هستند

   مربی تیم ملی کشتی آزاد کشور با تاکید بر اهمیت توجه به پایه و زیربنای هر رشته ورزشی به ویژه کشتی از سنین پایین، گفت: نونهالان و نوجوانان مستعد می‌توانند پایه‌های قوی کشتی کشور در آینده باشند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، امیر توکلیان با بیان این مطلب در نشست خبری با اصحاب رسانه که با موضوع «دومین دوره مسابقات لیگ کشتی محلات مشهد، یادواره پهلوان احمد وفادار» در محل ساختمان شهرداری منطقه 2 برگزار شد، اظهار کرد: اولین لیگ کشتی محلات مشهد سال گذشته با حضور و استقبال پرشور نونهالان و نوجوانان برگزار شد و امسال نیز انتظار می‌رود با حمایت‌های صورت گرفته از سوی شهرداری این لیگ با استقبال گسترده‌تری همراه شود. چرا که نونهالان و نوجوانان مستعد می‌توانند پایه‌های قوی کشتی کشور در آینده شوند.
   وی با اشاره به اینکه این مسابقات هر 2 هفته یک‌بار برگزار خواهد شد، افزود: برگزاری هر دور از مسابقات برابر با 6 ماه تمرین است و شرکت‌کنندگان می‌تواند آموخته‌های خود را بر روی تشک پیاده و تمرین کنند.
   مربی تیم ملی کشتی آزاد کشور ابراز کرد: کمیته فنی برای مسابقات تعیین خواهد شد تا استعدادها شناسایی شوند و اردوهای مشترک بین تیم‌های نخبگان برگزار خواهد شد.
   نجمه کیشی

    

   تعداد بازدید: 236
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .