•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 262
   کد: 141779
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۹/۱۴
   پس از حضور موفق در اجلاس جهانی بوسای صورت گرفت؛

   ارسال پیام تشکر رییس مجمع جهانی ریسک سوییس از هیات مدیریت شهری مشهد

   اجلاس جهانی مدیریت بحران بوسای هر 2 سال یکبار به صورت مشترک بین کشور سوئیس و یک کشور از سطح جهان برگزار می‌شود.
   ارسال پیام تشکر رییس مجمع جهانی ریسک سوییس از هیات مدیریت شهری مشهد

   مدیر عامل و رییس مجمع جهانی ریسک داوس سوییس طی نامه‌ای از حضور هیات مدیریت شهری مشهد در اجلاس جهانی بوسای که در شهر سندای ژاپن برگزار شد، تشکر و قدردانی کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، پرفسور والتر آمان ضمن تشکر و قدردانی از حمایت بتول گندمی رئیس کارگروه مدیریت بحران، ایمنی و آتش‌نشانی شورای اسلامی شهر مشهد و سیدمسعود ریاضی رئیس کمیسیون ویژه توسعه و عمران طوس شورای اسلامی شهر مشهد، از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری هیات مدیریت شهری مشهد و مجمع جهانی ریسک سوییس ابراز خرسندی کرد.
   در بخشی از این نامه آمده است: « جی.آر.اف داووس مشتاقانه از تلاش شما برای ساختن شهری تاب‌آور و مقاوم در برابر خطرات به ویژه زلزله حمایت می کند. برگزاری کنفرانس مشترک یا کار در خصوص سیستم‌های ویژه هشدار و یا هر موضوع دیگری که لازم باشد، باعث خوشحالی است.»
   شایان ذکر است؛ اجلاس جهانی مدیریت بحران بوسای هر 2 سال یکبار به صورت مشترک بین کشور سوئیس و یک کشور از سطح جهان برگزار می‌شود. امسال نیز این اجلاس در شهر سندای ژاپن برگزار شد و در حاشیه آن، تفاهم‌نامه‌ همکاری بین شهرداری مشهد و مجمع جهانی ریسک سوئیس منعقد شد که در قالب آن موضوع میزبانی مشهد مقدس برای این اجلاس در سال ۲۰۱۹ بررسی خواهد شد.
   نجمه کیشی

    

   تعداد بازدید: 262
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .