•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 336
   کد: 141793
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۹/۱۴
   از مهرماه تاکنون صورت گرفت؛

   اسکان بیش از 1700 نفر در گرم‌خانه شهرداری مشهدمقدس

   با حضور افراد بی‌پناه در گرم‌خانه شهرداری مشهد، فضایی برای استحمام، اصلاح مو، استراحت و شام آنها مهیا می‌شود و صبح فردای روز جمع‌آوری نیز این افراد به مکان‌هایی که حضور داشتند، برگشت داده می‌شوند.
   اسکان بیش از 1700 نفر در گرم‌خانه شهرداری مشهدمقدس

   مدیر امور مناطق و اجتماعی معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد مقدس از اسکان بیش از 1700 نفر در گرم‌خانه شهرداری از مهرماه امسال خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، جواد بیوکی در گفتگو با خبرنگار ما با تشریح اقدامات صورت گرفته در این خصوص همزمان با فرارسیدن فصل سرما اظهار کرد: گرم‌خانه شهرداری مشهد در مجموعه خانه سبز تحت مدیریت این مجموعه، از ابتدای نیمه دوم هر سال و با آغاز فصل سرما، ظرفیت اسکان بین 250 تا 300 نفر در شهر را از شب تا صبح دارد.
   وی با اشاره به استقرار تیم‌های گشت‌زنی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد مقدس برای افراد متقاضی برای حضور در گرم‌خانه این مجموعه متذکر شد: در حال حاضر این تیم‌ها به 4 تیم فعال و مستقر در ایستگاه‌های نقاط مختلف شهر به ویژه نقاط اطراف مشهد افزایش پیدا کرده است.
   مدیر امور مناطق و اجتماعی معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد مقدس اضافه کرد: در همین راستا با حضور افراد بی‌پناه در گرم‌خانه شهرداری مشهد، فضایی برای استحمام، اصلاح مو، استراحت و شام آنها مهیا می‌شود و صبح فردای روز جمع‌آوری نیز این افراد به مکان‌هایی که حضور داشتند، برگشت داده می‌شوند.
   وی با بیان اینکه شهرداری مشهد در حوزه اسکان از افراد بی‌سرپناه در این شهر تنها نیست، گفت: در کنار شهرداری، اداره بهزیستی با 6 سرپناه شبانه و مجموعه‌هایی همچون سرای نجات‌یافتگان امام علی(ع) به افراد نیازمند، یاری‌رسانی می‌کنند.
   بیوکی همچنین از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده افراد بی‌خانمان در سطح شهر به سامانه 137 شهرداری مشهد مقدس تماس حاصل نمایند تا در اسرع وقت نسبت به اسکان از آن ها در فصل سرما اقدام لازم صورت پذیرد.

    

   تعداد بازدید: 336
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .