•  
   منبع خبر : 1007
   تعداد بازدید: 274
   کد: 141857
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۹/۱۵
   استاندار خراسان رضوی در مراسم رونمایی از سامانه پرداخت خرد در بستر موبایل مطرح کرد؛

   بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها برای توسعه و پیشرفت شهر مشهد

   امیدوارم، شهردار جدید مشهد مقدس و اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بتوانند زیرساخت‌های بهتری را به منظور ارایه خدمات به زائران و‌ مجاوران فراهم کنند.
   بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها برای توسعه و پیشرفت شهر مشهد

   استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه برای رشد و توسعه مشهد ظرفیت‌های بومی کفایت نمی‌کند، گفت: بخش‌های عمومی، فنی و علمی در حوزه فناوری اطلاعات باید در راستای تحقق این مهم مشارکت داشته باشند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علیرضا رشیدیان در مراسم رونمایی از سامانه پرداخت خرد در بستر موبایل (NFC) در ناوگان حمل و نقل عمومی که در تالار شهر مشهد برگزار شد، با تبریک میلاد باسعادت رسول اکرم(ص) و امام‌ جعفر صادق(ع)، اظهار کرد: حضور سالانه ۲۷ میلیون زائر در مشهد، این شهر را به شهری فراملی و بین‌المللی تبدیل کرده است.
   وی با بیان اینکه مشهد آیینه توانمندی‌های فرزندان این آب و خاک است، ادامه داد: بی‌تردید برای رشد و توسعه شهر مشهد ظرفیت‌های بومی کفایت نمی‌کند و باید از همه ظرفیت‌ها در این جهت بهره گرفته شود.
   استاندار خراسان رضوی افزود: برای توسعه شهر مشهد نیازمند همکاری و همراهی بخش‌های عمومی همچون بانک‌ها و بخش‌های فنی و علمی فعال در حوزه آی سی تی و فناوری اطلاعات هستیم.
   رشیدیان بیان کرد: امیدوارم، شهردار جدید مشهد مقدس و اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بتوانند زیرساخت‌های بهتری را به منظور ارایه خدمات به زائران و‌ مجاوران فراهم کنند.
    

   کلید واژه ها: توسعه - هوشمند - مشهد -
   تعداد بازدید: 274
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .