•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 206
   کد: 141859
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۹/۱۵
   رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس:

   نمایشگاه کتاب امسال به صورت فراملی برگزار شده است

   شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد نیز از ماه ها قبل برنامه‌ریزی‌های خوبی را در جهت هر چه بهتر برگزار شدن این نمایشگاه داشته‌اند و امروز شاهد به بار نشستن این تلاش‌ها هستیم.
   نمایشگاه کتاب امسال به صورت فراملی برگزار شده است

   رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: نوزدهمین نمایشگاه کتاب ناشران جهان اسلام به دلیل تقارن با رویداد مشهد 2017 امسال به صورت فراملی برگزار شده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، احسان اصولی در حاشیه بازدید از نوزدهمین نمایشگاه کتاب نشاران جهان اسلام که به همت شهرداری مشهد برپا شده است، اظهارکرد: یکی از اتفاقات و رویدادهایی که به تعبیری بهار فرهنگ و هنر شهر و عید هنرمندان از آن یاد می شود، رویداد نمایشگاه کتاب است که امسال با رنگ و بویی خاص شاهد برگزاری آن هستیم.
   وی با اشاره به تقارن نوزدهمین نمایشگاه کتاب نشاران جهان اسلام با رخداد انتخاب مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام ادامه داد: همین موضوع باعث پویایی هرچه بهتر و بیشتر نمایشگاه امسال و همچنین حضور پرشور اهالی فرهنگ و هنر در این آوردگاه فرهنگی شده است.
   رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس اضافه کرد: در همین راستا شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد نیز از ماه ها قبل برنامه‌ریزی‌های خوبی را در جهت هر چه بهتر برگزار شدن این نمایشگاه داشته‌اند و امروز شاهد به بار نشستن این تلاش‌ها هستیم.
   وی خاطرنشان کرد: کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس نیز با گذراندن مصوبه ای، کمک‌های خوبی را چه از لحاظ نقدی و چه غیر نقدی برای نمایشگاه نوزدهم در نظر گرفته است.
    

   تعداد بازدید: 206
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .