•  
   منبع خبر : 1007
   تعداد بازدید: 342
   کد: 141872
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۹/۱۵
   مدیرعامل بانک پاسارگاد:

   کیف پول هوشمند برای اولین بار در خاورمیانه در مشهد اجرایی شده است

   بحث نوآوری و استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌تواند سطح زندگی مردم را ارتقاء دهد و ما بر این اساس در شعبه‌های بانکی خود نیز تحول ایجاد خواهیم کرد.
   کیف پول هوشمند برای اولین بار در خاورمیانه در مشهد اجرایی شده است

   مدیرعامل بانک پاسارگاد گفت: پروژه پرداخت الکترونیک از طریق تلفن همراه برای اولین بار در خاورمیانه با همکاری شهرداری مشهد در این کلانشهر اجرایی شده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، مجید قاسمی در مراسم رونمایی از سامانه پرداخت خرد در بستر تلفن همراه (NFC) در ناوگان حمل و نقل عمومی که در تالار شهر مشهد برگزار شد، با اشاره به پیشینه هفت ساله ارائه خدمات مشهد کارت در این کلانشهر، اظهار کرد: خدمات کیپاد برای اولین بار در ایران و خاورمیانه ارایه می‌شود و این خدمت می‌تواند به عنوان تحولی در عرصه پرداخت خرد مطرح شود.
   وی با بیان اینکه امکان توسعه این خدمت در دیگر شهرها در صورت فراهم شدن زیر ساخت‌ها وجود داردف افزود: البته خدمات کیپاد فقط برای مردم مشهد نیست و این خدمات برای تمام مردم ایران است چرا که هر ایرانی سالانه یک یا دو بار به شهر مشهد سفر می‌کند و به نوعی این خدمات به تمام مردم کشور ارایه می‌شود.
   قاسمی در ادامه تصریح کرد: در سال 1384 اولین شعبه بانک پاسارگاد در جوار بارگاه حرم مطهر امام رضا (ع) افتتاح شد و ما همواره با توسل به آن حضرت در کمال تواضع و فروتنی کوشیده‌ایم که بهترین خدمات را مطابق با تکنولوژی‌های روز به مردم شریف ایران ارائه کنیم.
   وی با تأکید بر لزوم توجه به فناوری‌های نو ادامه داد: بحث نوآوری و استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌تواند سطح زندگی مردم را ارتقاء دهد و ما بر این اساس در شعبه‌های بانکی خود نیز تحول ایجاد خواهیم کرد.
   مدیرعامل بانک پاسارگاد خاطرنشان کرد: در حال حاضر 96 درصد تراکنش‌های بانک پاسارگاد به صورت پرداخت مجازی انجام می‌شود و این نشان از عملکرد موفق ما در این زمینه دارد.
   وی با اشاره به افتخارات متعدد بانک پاسارگاد خاطرنشان کرد: بحث آموزش همواره از اولویت‌های ما بوده است و با توجه به ضرورت آموزش کارآمد، تمامی شعبه‌های بانک پاسارگاد به ویژه در حوزه خدمات الکترونیک و بانکداری مجازی در این زمینه فعال هستند.
    

   تعداد بازدید: 342
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .