•  
   منبع خبر : 1007
   تعداد بازدید: 367
   کد: 141874
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۹/۱۵
   مدیرکل بازاریابی ایرانسل در مراسم رونمایی از کیف پول همراه خبر داد:

   استفاده از فناوری ارتباط از راه نزدیک در سامانه پرداخت تلفن همراه

   کیف پول همراه یا همان سامانه پرداخت خرد در بستر تلفن همراه دسترسی به کاربران جهت اطلاع رسانی و یا تدوین برنامه‌های وفاداری را امکان پذیر می‌کند.
   استفاده از فناوری ارتباط از راه نزدیک در سامانه پرداخت تلفن همراه

   مدیرکل بازاریابی و فروش شرکت ایرانسل گفت: سامانه پرداخت خرد در بستر تلفن همراه از فناوری ارتباط بی‌سیم از راه نزدیک استفاده شده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، باقر صمدی در مراسم رونمایی از سامانه پرداخت خرد در بستر تلفن همراه در ناوگان حمل و نقل عمومی که در تالار شهر مشهد برگزار شد، با بیان اینکه (NFC) فناوری ارتباط بی‌سیم از راه نزدیک است، اظهار کرد: شرکت ایرانسل با اختصاص فضای امن و قابل برنامه‌ریزی در سیم کارت به بانک پاسارگاد و شهرداری مشهد در پروژه کیف پول همراه همکاری داشته است.
   وی با اشاره به توسعه خدمات این شرکت بر مبنای نیازهای مشتریان افزود: کمک به اقتصاد ملی از طریق کاهش کارمزدهای تحمیلی به بانک‌ها، کاهش هزینه‌های خرید و چاپ کارت‌های پلاستیکی، عدم نیاز به باجه‌ها و دستگاه‌های فیزیکی به منظور شارژ کیف پول الکترونیکی و کاهش هزینه‌های تقلبات احتمالی به علت عدم خرید بلیت از جمله مزایای فناوری ارتباط بی‌سیم از راه نزدیک است.
   مدیرکل بازاریابی و فروش شرکت ایرانسل تصریح کرد: کیف پول همراه یا همان سامانه پرداخت خرد در بستر تلفن همراه دسترسی به کاربران جهت اطلاع رسانی و یا تدوین برنامه‌های وفاداری را امکان پذیر می‌کند.
   وی ادامه داد: در صورت مفقودی کارت‌های پلاستیکی، پول شارژ شده درحساب کاربر نیز از بین خواهد رفت، در صورتی که در کیف پول موبایلی امکان بازگشت پول وجود خواهد داشت.
   صمدی با اشاره به اقدامات ایرانسل در حوزه فناوری اطلاعات گفت: راه‌اندازی خدمات پرداخت از طریق سیم کارت NFC برای اولین بار در سطح خاورمیانه توسط ایرانسل و مجموعه پاسارگاد انجام گرفته و در سطح کشور قابل اجراست.
   وی ادامه داد: شبکه نسل 2 همراه ایرانسل 86 درصد پوشش جمعیتی را شامل می‌شود که این رقم برابر با 3373 شهر و دهستان و برابر با 49.5 میلیون مشترک است.
   مدیرکل بازاریابی و فروش شرکت ایرانسل خاطرنشان کرد: در حال حاضر 31 میلیون گوشی تلفن همراه پشتیبانی‌کننده از نسل سوم از شبکه ایرانسل استفاده می‌کنند و ایرانسل 2549 شهر و دهستان را تحت پوشش خود دارد.
   صمدی تعداد گوشی‌های تلفن همراه پشتیبانی‌کننده از شبکه نسل چهارم ایرانسل را برابر با 11 میلیون گوشی اعلام کرد و گفت: 1565 شهر و دهستان تحت پوشش این شبکه قرار دارند که 8.5 میلیون نفر از آن استفاده می‌کنند.
    

   تعداد بازدید: 367
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .