•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 393
   کد: 141893
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۹/۱۶
   معاون اقتصادی شهرداری مشهدمقدس خبر داد:

   اختصاص اولین قرارداد مشارکتی شهردار مشهدمقدس به حمایت از محرومان

   باتوجه به دستور صریح شهردار مشهدمقدس و رویکرد شورای شهر، شهرداری مشهد از پروژه‌های مشارکتی در راستای حمایت از محرومان استقبال کرده و از هرگونه همراهی دریغ نخواهد کرد.
   اختصاص اولین قرارداد مشارکتی شهردار مشهد به حمایت از محروماناختصاص اولین قرارداد مشارکتی شهردار مشهدمقدس به حمایت از محرومان

   معاون اقتصادی شهردار و رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شهرداری مشهد از امضاء و ارائه لایحه اولین قرارداد مشارکتی توسط شهردار مشهدمقدس با یک موسسه خیریه جهت احداث پروژه‌ای در حاشیه شهر مشهد همزمان با شب ولادت رسول اکرم(ص) و امام صادق(ع) خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، رضا خواجه نائینی در خصوص این پروژه اظهار کرد: این قرارداد شامل احداث پروژه مشارکتی علویه با موسسه خیریه مسکن‌سازان اهل بیت توس(ع) است که در راستای حمایت از خانواده‌های محروم و یا دارای معلول با زیربنای 20847 مترمربع و با سرمایه‌گذاری 331 میلیارد ریال با مشارکت شهرداری مشهد طی مدت ٤٢ ماه در بولوار پنجتن احداث خواهد شد.
   وی افزود: پروژه علویه مشتمل بر 174 واحد مسکونی و دارای مراکز درمانی و فرهنگی خواهد بود که پس از احداث توسط موسسه خیریه مسکن سازان اهل بیت توس(ع) در اختیار افراد بی‌بضاعت قرار داده خواهد شد.
   معاون اقتصادی شهردار و رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شهرداری مشهد از تامین 74 درصد زمین پروژه و ارائه پروانه رایگان توسط شهرداری مشهد در راستای حمایت از این پروژه خیریه خبر داد و گفت: باتوجه به دستور صریح شهردار مشهدمقدس و رویکرد شورای شهر، شهرداری مشهد از پروژه‌های مشارکتی در راستای حمایت از محرومان استقبال کرده و از هرگونه همراهی دریغ نخواهد کرد.

    

   تعداد بازدید: 393
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .