•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 211
   کد: 141899
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۹/۱۶
   با اجرای فاز چهارم در مسیر خیابان آیت الله بهجت و خزعلی محقق خواهد شد؛

   پیشرفت 50 درصدی شبکه آبرسانی فضای سبز در منطقه ثامن

   صرفه‌جویی حاصل از اجرای کامل طرح گام موثری در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و نیز اصلاح الگوی مصرف آب در این منطقه به حساب می‌آید.
   پیشرفت 50 درصدی شبکه آبرسانی فضای سبز در منطقه ثامن

   شهردار منطقه ثامن مشهد مقدس از پیشرفت 50 درصدی شبکه آبرسانی فضای سبز در منطقه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید مصطفی نعمتی با بیان این مطلب اظهار کرد: اجرای پروژه خط انتقال آب خام و تفکیک آب شرب از سیستم آبیاری فضای سبز یکی از اقدامات موثر منطقه در اصلاح الگوی مصرف آب است که در مرحله نخست آن و طی سه فاز، 2800 متر از این شبکه عملیاتی شده است.
   وی تصریح کرد: پیشرفت پروژه مورد نظر، تا کنون در امتداد سه بلوار امیرالمومنین(ع)،وحدت و کامیاب و خیابان آیت الله بهجت در قطاع 2 و3 منطقه ثامن با هزینه ای بالغ بر 3 میلیارد و 400 میلیون ریال می باشد.
   شهردار منطقه ثامن مشهدمقدس با اشاره به تامین منابع مالی به منظور فراهم آوردن زیرساخت‌های لازم جهت اجرای فاز جدید این پروژه گفت: با تخصیص بودجه یک میلیارد و 400 میلیون ریالی، نسبت به تهیه لوله‌های پلی اتیلن 200 میلیمتری، تجهیز کارگاه و اجرای فاز چهارم شبکه به طول 1200 متر در ادامه خیابان بهجت و همچنین مسیر خیابان آیت الله خزعلی در قطاع یک اقدام شده است.
   وی افزود: کل شبکه آبرسانی فضای سبز منطقه ثامن به طول 8 کیلومتر می باشد که با اجرای فاز چهارم، این پروژه به پیشرفت 50 درصدی رسیده است.
   شایان ذکر است؛ پیش‌بینی می‌شود اجرای کامل این پروژه با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال صورت پذیرد که البته تقریبا معادل 2 سال هزینه‌های آب بها و اجرای آبیاری به صورت تانکری است که صرفه‌جویی حاصل از اجرای کامل طرح گام موثری در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و نیز اصلاح الگوی مصرف آب در این منطقه به حساب می‌آید.
    

   تعداد بازدید: 211
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .