•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 547
   کد: 141906
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۹/۱۶
   با توجه به ممانعت تردد تاکسی‌های فرسوده و لغو پروانه تاکسیرانان؛

   مالکان تاکسی‌های مدل 86 برای نوسازی اقدام کنند

   مالکان تاکسی باید با مراجعه به دفاتر پیشخوان خدمات دولت نسبت به نام‌نویسی و انجام فرآیند مربوطه اقدام کنند و از تسهیلات اختصاص یافته از سوی دولت برای این طرح استفاده نمایند.
   مالکان تاکسی‌های مدل 86 برای نوسازی اقدام کنند

   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد مقدس گفت: مالکان تاکسی‌های مدل 86 برای نوسازی تاکسی خود اقدام کنند.
   سید مهدی علوی‌مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس در ارتباط با نوسازی تاکسی اظهار کرد: ثبت‌نام برای نوسازی تاکسی‌های فرسوده تولیدشده در سال 1386 از تابستان امسال آغاز شده و مالکان تاکسی‌های مدل این سال که هنوز در طرح نوسازی تاکسی‌ها ثبت‌نام نکرده‌اند، با توجه به اینکه پس از مهلت مقرر با آن‌ها مطابق قانون برخورد می‌شود، باید هرچه سریع‌تر در این طرح ثبت‌نام کنند.
   وی افزود: در صورت عدم نوسازی تاکسی با آن‌ها به‌صورت قانونی برخورد می شود به‌گونه‌ای که از تردد تاکسی‌های فرسوده جلوگیری و پروانه تاکسیرانان نیز لغو می‌شود.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد مقدس تصریح کرد: مالکان تاکسی باید با مراجعه به دفاتر پیشخوان خدمات دولت نسبت به نام‌نویسی و انجام فرآیند مربوطه اقدام کنند و از تسهیلات اختصاص یافته از سوی دولت برای این طرح شامل 200 میلیون ریال تسهیلات با سود 16 درصد،50 میلیون ریال ارزش گواهی اسقاط و 5 میلیون ریالی که برای خودروی اسقاط شده لحاظ شده، استفاده نمایند.

    

   کلید واژه ها: تاکسی فرسوده - مشهد -
   تعداد بازدید: 547
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .