•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 258
   کد: 141987
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۹/۱۸
   معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد مطرح کرد؛

   بوستان‌های بزرگ ظرفیتی برای تعریف پروژه‌های اقتصادی

   از این ظرفیت می‌توان در راستای تأمین هزینه‌های جاری و افزایش رضایتمندی شهروندان بهره برد.
   بوستان‌های بزرگ ظرفیتی برای تعریف پروژه‌های اقتصادی

   معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد گفت: می‌توان از بوستان‌های بزرگ به عنوان یکی از پتانسیل‌ها برای تعریف پروژه‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری بهره برد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، خلیل‌الله کاظمی با حضور در منطقه 4 شهرداری مشهد ضمن تقدیر از خدمات صورت گرفته در حوزه فضای سبز و خدمات شهری منطقه 4 اظهار کرد: سعی داریم با برگزاری این جلسات و بررسی فعالیت‌های خدمات شهری و فضای سبز انجام شده در مناطق، مشکلات احتمالی در این حوزه را شناسایی و رفع کنیم.
   وی افزود: می‌توان از بوستان‌های بزرگ سطح منطقه 4 به عنوان یکی از پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های این منطقه برای تعریف پروژه‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری در راستای تأمین هزینه‌های جاری و افزایش رضایتمندی شهروندان بهره برد.
   در ادامه این جلسه مدیر برنامه‌ریزی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد ضمن اینکه خدمت در منطقه شهید پرور چهار را توفیقی بزرگ دانست، اظهار کرد: عملکرد این منطقه به عنوان یکی از متراکم‌ترین منطقه شهرداری مشهد از نظر جمعیتی، در خدمت به زائران و مجاوران حضرت رضا (ع) در مناسبت‌های مختلف بسیار مثبت و مطلوب ارزیابی شده است.
   علیرضا صحراگرد ادامه داد: پروژه‌های جمع‌آوری آب‌های سطحی منطقه 4 اجرا و به بهره‌برداری رسیده و در هنگام بارندگی مشکل خاصی از لحاظ آب گرفتگی معابر در این منطقه نداریم.

    

   تعداد بازدید: 258
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .