•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 211
   کد: 141990
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۹/۱۸
   مدیر فضای سبز شهرداری مشهد مقدس خبر داد:

   پیشرفت 80 درصدی بوستان نیکروز

   با اجرای پروژه‌های منابع آبی منطقه 4 و حذف آب شرب بیش از 93 درصد از فضای سبز این منطقه به‌صورت مکانیکی آبیاری می‌گردد و به‌زودی آبیاری تانکری از سطح منطقه حذف خواهد شد.
   پیشرفت 80 درصدی بوستان نیکروز

   مدیر فضای سبز شهرداری مشهد مقدس گفت: فاز نخست بوستان نیکروز در منطقه 4 شهری مشهد مقدس، 80 درصد پیشرفت دارد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، مهدی یعقوبی در نشست با مدیران منطقه 4 شهری مشهد اظهار کرد: از 19 پروژه‌ فضای سبز تعریف‌شده در این منطقه، 4 پروژه ادامه‌دار است و تنها 3 پروژه ناتمام مانده است و بقیه نیز به اتمام و بهره‌برداری رسیده است.
   وی افزود: تملک و احداث فاز 2 بوستان اقاقیا با 5 هزار و 600 مترمربع مساحت در طبرسی شمالی 17 انجام شده و به بهره‌برداری رسیده است و فاز 2 بوستان خطی شهید بابانظر با 12 هزار مترمربع وسعت واقع در بزرگراه شهید بابانظر حدفاصل بولوار شهید آوینی و پنجتن از دیگر پروژه‌های فضای سبز این منطقه است که با 50 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست.
   یعقوبی با بیان اینکه سرانه فضای سبز در منطقه 4 با احتساب کمربند سبز شمالی 5.4 متر مربع است، گفت: فضای سبز در این منطقه به طور متناسب توزیع نشده و ناحیه یک کمترین سرانه فضای سبز را دارد.
   مدیر فضای سبز شهرداری مشهد مقدس فاز یک بوستان نیکروز و نوکاریز را از تأثیرگذارترین پروژه‌های این منطقه در افزایش سرانه فضای سبز عنوان کرد و ادامه داد: فاز یک این بوستان با 2.6 هکتار در انتهای پنجتن 55 و در مجاورت سه شهرک نیکروز، نوکاریز و صبا با پیشرفت فیزیکی 80 درصد در حال احداث است که با اتمام این پروژه درصد قابل‌توجهی به سرانه فضای سبز این منطقه افزوده خواهد شد.
   وی بیان کرد: با اجرای پروژه‌های منابع آبی منطقه 4 و حذف آب شرب بیش از 93 درصد از فضای سبز این منطقه به‌صورت مکانیکی آبیاری می‌گردد و به‌زودی آبیاری تانکری از سطح منطقه حذف خواهد شد.

    

   تعداد بازدید: 211
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   2 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .