•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 162
   کد: 142148
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
   مدیر خدمات شهری شهرداری مشهد خبر داد:

   جمع‌آوری 2400 کارتن خواب در مشهد از ابتدای سال جاری

   شمار افراد کارتن خواب جمع‌آوری شده از سوی معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد از ابتدای مهر تاکنون از مرز 250 نفر گذشته است.
   جمع‌آوری 2400 کارتن خواب در مشهد از ابتدای سال جاری

   مدیر خدمات شهری شهرداری مشهد از جمع‌آوری 2400 کارتن خواب در مشهد از ابتدای سال جاری خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علیرضا صحراگرد در این خصوص بیان کرد: معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد با استقرار تیم‌هایی اقدام به جمع‌آوری افراد متقاضی برای حضور در گرمخانه در شب‌های سرد زمستان می‌کند.
   وی با بیان اینکه با افراد کارتن خواب و بی‌سرپناه برای انتقال آنها به مجموعه گرم خانه محترمانه برخورد می‌شود، افزود: همچنین روز بعد انتقال این افراد به گرم خانه، وسایل حمل و نقل برای جا به جایی آنها به شهر مهیا می‌شود و همین موضوع باعث اعتماد این افراد به مجموعه خانه سبز شده است.
   مدیر خدمات شهری شهرداری مشهد با اشاره به تفاوت‌های بین افراد متکی و کارتن خواب‌های شهر تصریح کرد: تکدی‌گری در قانون جرم تلقی می‌شود و متکدیانی که جمع‌آوری می‌شوند با حکم قضایی در "خانه سبز" برای مدتی نگهداری می‌شوند در حالی که افراد کارتن خواب افرادی بدون مکان و اقامتگاه برای استراحت شبانه هستند و به همین منظور حضورشان در گرم خانه تنها محدود به ساعات پایانی شب تا صبح زود می‌شود.
   مدیر خدمات شهری شهرداری مشهد همچنین از جمع‌آوری 2400 کارتن خواب از ابتدای امسال در این مجموعه خبر داد و افزود: شمار افراد کارتن خواب جمع‌آوری شده از سوی معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد از ابتدای مهر تاکنون از مرز 250 نفر گذشته است.
   فرزانه نثاری
    

   کلید واژه ها: کارتن خواب - مشهد - گرمخانه -
   تعداد بازدید: 162
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .