•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 215
   کد: 142657
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
   مدیر خدمات شهری شهرداری مشهدمقدس خبر داد:

   آماده باش و تجهیز 400 دستگاه ماشین‌آلات زمستانه

   در حال حاضر نقاط مستعد آبگرفتگی شناسایی شده که برای جلوگیری از بروز مشکل 50 دستگاه تانکر جمع‌آوری آب‌های سطحی و لجن‌کش در این نقاط مستقر خواهد شد.
   آماده باش و تجهیز 400 دستگاه ماشین‌آلات زمستانه

   مدیر خدمات شهری شهرداری مشهد از آماده باش و تجهیز 400 دستگاه ماشین‌آلات زمستانه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، علیرضا صحراگرد در برنامه زنده رادیویی «شهر ما» که صبح امروز از صدای خراسان رضوی پخش شد، بیان کرد: با آغاز فصل سرما خادمان مردم در شهرداری مشهد تمام توان خود را به کار می‌گیرند تا خدمت‌رسانی مطلوبی را به شهروندان ارائه دهند؛ در این راستا مانور عملیات زمستانی با حضور شهرداری‌های 13 گانه و سازمان مدیریت پسماند برگزار شد.
   وی افزود: برای خدمت‌رسانی به شهروندان در فصل زمستان 400 دستگاه ماشین‌آلات تدارک دیده شده که 50 درصد آن ظرفیت شهرداری و 50 درصد دیگر ظرفیت پیمانکاران بخش خصوصی است.
   مدیر خدمات شهری شهرداری مشهد ادامه داد: در این راستا 105 دستگاه بیل برف‌روب معابر اصلی و 110 دستگاه برف‌روب نیمه سنگین نیز برای معابر اصلی و فرعی در نظر گرفته شده است.
   صحراگرد تصریح کرد: همچنین 27 دستگاه خودروی سبک نیز برای اولین بار برای استفاده در برف‌روبی پیاده‌روهای سطح شهر آماده‌سازی شده است.
   وی در خصوص برنامه‌ریزی انجام شده برای آبگرفتگی احتمالی معابر نیز گفت: در حال حاضر نقاط مستعد آبگرفتگی شناسایی شده که برای جلوگیری از بروز مشکل 50 دستگاه تانکر جمع‌آوری آب‌های سطحی و لجن‌کش در این نقاط مستقر خواهد شد.
   مدیر خدمات شهری شهرداری مشهد اضافه کرد: آماده‌سازی 32 دستگاه نمکپاش سنگین و نیمه سنگین، 550 باکس شن و نمک در سطوح شیب دار و 250 دستگاه موتور پمپ ثابت و سیار نیز از دیگر اقدامات است.
   صحراگرد با بیان اینکه شهروندان در هنگام بارش برف در صورت امکان به خدمتگزاران خود در شهرداری کمک کنند، خاطرنشان کرد: از شهروندان درخواست می‌شود در هنگام بارش برف خودروی خود را در حاشیه معابر اصلی و فرعی پارک نکنند و همچنین در برف‌روبی و برف تکانی درختان و پیاده‌روها مشارکت داشته باشند.
   فرزانه نثاری

    

   تعداد بازدید: 215
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .