•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 315
   کد: 142778
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۹/۲۸
   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد مقدس:

   در حوزه شهرسازی باید به تعادل برسیم

   موضوع هویت همانند یک واکسن نیست که اثری زودهنگام داشته باشد بلکه به مرور زمان روی خود را به جامعه نشان می‌دهد.
   در حوزه شهرسازی باید به تعادل برسیم

   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد مقدس ایجاد نقطه تعادل را از مهم‌ترین نیازهای امروز شهرسازی دانست و گفت: بسیاری از مشکلات ما در حوزه معماری و شهرسازی به دلیل عدم توجه به این نکته است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، محمدرضا حسین‌‍نژاد در همایش فعالان صنعت ساختمان که به همت شهرداری منطقه 11 مشهد در محل سالن اجتماعات هتل میثاق برگزار شد، اظهارکرد: متاسفانه امروز با ورود به شهری همچون مشهد هیچ حس و حالی به آدم دست نمی‌دهد و این موضوع نشان از بی‌توجهی به موضوع هویت شهری در طول سال‌های اخیر است.
   وی با بیان اینکه طرح جامع مشهد با تمامی فراز و فرودهایی که داشت، رونمایی شده است، تصریح کرد: طرح های تفصیلی شهر نیز توسط مشاوران هفت‌گانه آن در حال تدوین است و به همین منظور حضور کارشناسان و صاحبنظران حوزه ساخت و ساز در فرآیند تهیه این طرح‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است.
   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد مقدس ابراز کرد: موضوع هویت همانند یک واکسن نیست که اثری زودهنگام داشته باشد بلکه به مرور زمان روی خود را به جامعه نشان می‌دهد.
   حسین‌نژاد با تاکید بر اینکه شهرداری مشهد در حوزه ساخت و ساز یکسان‌سازی ساختمان‌ها مدنظر قرار نداده است، خاطرنشان کرد: با این حال باید بر اساس ضوابط موجود شهرسازی که در طرح جامع و طرح های تفصیلی تعریف شده است، کار را پیش برد و تمامی اجزای شهر در جای خود دیده شود.

    

   کلید واژه ها: شهرسازی - شهردار یمشهد -
   تعداد بازدید: 315
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .