•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 614
   کد: 142999
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۰۲
   تاکید بر توسعه همکاری‌های شهری بین مشهد و قازان در جریان سفر استاندار به تاتارستان؛

   دعوت شهرداری قازان از تقی‌زاده خامسی برای حضور در بازی‌های‌ جام جهانی

   شهرداری قازان آمادگی خود را برای توسعه همکاری‌ها با مشهد اعلام کردند که در سفرهای بعدی به طور جدی پیگیری می‌شود.
   دعوت شهرداری قازان از تقی‌زاده خامسی برای حضور در بازی‌های‌ جام جهانی

   سرپرست حوزه امور اقتصادی و سرمایه گذاری معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی گفت: معاون شهردار قازان از شهردار مشهد دعوت کرد که در زمان بازی‌های جام جهانی و همزمان با بازی ایران در قازان سفری به این شهر داشته باشد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، علی رسولیان در تشریح دستاوردهای سفر یک روزه استاندار خراسان رضوی به تاتارستان اظهار کرد: همکاری‌های بین شهری، سرمایه‌گذاری‌های مشترک و تقویت گردشگری بین دو شهر مشهد و قازان مورد تاکید استان و نیز طرف تاتاری است.
   وی تصریح کرد: در این میان موضوع خواهرخواندگی دو شهر مشهد و قازان هم طرح شد که با استقبال طرف مقابل مواجه و مقرر گردید در دیدار آینده بین شهرداران این امر محقق شود.
   سرپرست حوزه امور اقتصادی و سرمایه گذاری معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی افزود: همچنین طی این دیدار ظرفیت‌های استان و مشهد درحوزه شهری و توانمندی‌های خدمات فنی و مهندسی در این زمینه ارائه و نسبت به همکاری و سرمایه‌گذاری مشترک در قازان هم اعلام آمادگی شد.
   رسولیان ادامه داد: شهرداری قازان آمادگی خود را برای توسعه همکاری‌ها با مشهد اعلام کردند که در سفرهای بعدی به طور جدی پیگیری می‌شود.

    

   تعداد بازدید: 614
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .