•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 249
   کد: 143022
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۰۲
   شهردار منطقه 6 مشهد:

   برنامه‌های فرهنگی باید عاری از برخوردهای سلیقه‌ای و جناحی باشد

   در برنامه‌های فرهنگی به دنبال مشارکت هرچه بیشتر و تعامل حداکثری با شهروندان خواهیم بود و از همه ایده‌ها و سلیقه‌ها استقبال می‌کنیم و قطعا بدون استفاده از خرد جمعی موفق نخواهیم شد.
   برنامه‌های فرهنگی باید عاری از برخوردهای سلیقه‌ای و جناحی باشد

   شهردار منطقه 6 مشهد گفت: در امور فرهنگی بایستی اصول پررنگ شود و از برخوردهای سلیقه‌ای پرهیز گردد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، حجت الله حیدری در دیدار با مدیر امور مناطق معاونت فرهنگی شهرداری مشهد بیان کرد: برنامه‌های فرهنگی بایستی در راستای حاکمیت و نظام باشد و از برخوردهای سلیقه‌ای و جناحی پرهیز شود.
   وی ادامه داد: در امور فرهنگی مهم‌ترین امر پرداختن به اصول است و اگر این اصول به درستی اجرا شود، فرعیات به خودی خود درست شکل می‌گیرد و پررنگ می‌شود.
   در ادامه این دیدار مدیر امور مناطق معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد نیز گفت: به دنبال این هستیم که برنامه‌های فرهنگی متناسب با هر منطقه طرح‌ریزی شود، چرا که نیازهای فرهنگی در قسمت‌های مختلف شهر متفاوت است همانگونه که ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های آن با یکدیگر تفاوت‌های آشکار دارد.
   رضا دانایی تاکید کرد: در برنامه‌های فرهنگی به دنبال مشارکت هرچه بیشتر و تعامل حداکثری با شهروندان خواهیم بود و از همه ایده‌ها و سلیقه‌ها استقبال می‌کنیم و قطعا بدون استفاده از خرد جمعی موفق نخواهیم شد.

    

   تعداد بازدید: 249
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .