•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 208
   کد: 143159
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۰۴
   با هدف بهره‌گیری از توانمندی های نخبگان دانشگاهی انجام شد؛

   انعقاد تفاهم‌نامه همکاری پیرامون مسائل پژوهشی بین منطقه ثامن و دانشگاه آزاد اسلامی مشهد

   سازمان مجری طرح و شهرداری منطقه ثامن به عنوان تنها منطقه شهری که دارای واحد مستقل پژوهش و فناوری است، از تعامل هرچه بیشتر با مجموعه های دانشگاهی و ظرفیت علمی فرهیختگان، به ویژه دانشجویان و دانشگاهیان مشهد مقدس استقبال می‌کند.
   انعقاد تفاهم‌نامه همکاری پیرامون مسائل پژوهشی بین منطقه ثامن و دانشگاه آزاد اسلامی مشهد

   در راستای توجه به توانمندی‌های درونی به عنوان یکی از اصول اقتصاد مقاومتی و نیز ضرورت بهره‌وری از توانمندی‌های نهفته و آشکار نخبگان دانشگاهی برای به کاربستن فناوری‌های نوین در تحقق شهرهوشمند و شهروند محور،تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه آزاداسلامی واحد مشهد مقدس و شهرداری منطقه ثامن با حضور دکتر ملک‍‌نژاد، رئیس دانشگاه آزاد و شهردار منطقه ثامن به امضا رسید.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، در جلسه‌ای که به این منظور برگزار شد، شهردار منطقه ثامن و مدیرعامل شرکت عمران و مسکن سازان ثامن به بررسی ابعاد مختلف بافت اطراف حرم رضوی و مشکلات زائران پرداخت و گفت: طرح ملی بهسازی و نوسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی یک ظرفیت فوق‌العاده و ویژه به عنوان یک پروژه عملیاتی عظیم در سطح ملی و حتی جهانی است.
   سید مصطفی نعمتی شهردار منطقه ثامن مشهد ادامه داد: سازمان مجری طرح و شهرداری منطقه ثامن به عنوان تنها منطقه شهری که دارای واحد مستقل پژوهش و فناوری است، از تعامل هرچه بیشتر با مجموعه های دانشگاهی و ظرفیت علمی فرهیختگان، به ویژه دانشجویان و دانشگاهیان مشهد مقدس استقبال می‌کند.
   ملک نژاد، رییس دانشگاه آزاد اسلامی مشهد مقدس نیز در این جلسه تاکید کرد: دانشگاه آزاد با بهره‌گیری از بیش از 530 عضو هیات علمی، در ابعاد مختلف علمی از جمله شهرسازی، معماری،جامعه شناسی و علوم اجتماعی، برنامه‌ریزی شهری و سایر رشته‌های مرتبط با مدیریت شهری و شهرسازی، آمادگی هرگونه همکاری و تعامل با مجموعه مدیریت شهری مشهد مقدس را دارد و با ارائه طرح‌های علمی می‌تواند در جهت حل مسائل پیش رو در اجرای طرح بهسازی و نوسازی بافت پیرامون حرم رضوی،اثر بخش باشد.
    

   تعداد بازدید: 208
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .