•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 174
   کد: 143256
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۰۵
   طی 9 ماهه امسال صورت گرفت؛

   جلوگیری از هزار تخلف ساختمانی در منطقه یک مشهد

   خوشبختانه با مشارکت فعال شهروندان تخلفات ساختمانی این منطقه کاهش نسبتا خوبی داشته است که امیدواریم این روند نزولی ادامه‌دار باشد.
   جلوگیری از هزار تخلف ساختمانی در منطقه یک مشهد

   شهردار منطقه یک مشهد از برخورد قانونی با هزار مورد تخلف ساختمانی در 9 ماهه نخست امسال خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، جواد اصغری گفت: توسعه شهری متناسب به عنوان یکی از مهم‌ترین اهداف شهرداری همواره مورد توجه بوده و ساخت‌وساز هرگونه ابنیه در داخل محدوده شهری مستلزم رعایت اصول و مقررات خاص مهندسی و شهرسازی است.
   وی اظهار کرد: بر این اساس اداره مهندسی و نظارت بر ساخت‌وسازها شهرداری منطقه یک طی 9 ماهه نخست سال جاری با هزار مورد تخلف برخورد و مانع از انجام آن شد.
   اصغری خاطرنشان کرد: ساخت‌ وساز غیرمجاز علاوه بر نازیبایی بصری شهر سبب مشکلات بهداشتی و ترافیکی و ایجاد بناهایی غیرمستحکم می‌شود.
   شهردار منطقه یک مشهد با اشاره به دیگر اقدامات اداره مهندسی و نظارت منطقه از ابتدای سال، گفت: در این مدت اخطاریه‌های لازم برای متخلفان صادر شده است و تمام موارد مغایر با پروانه نظیر احداث طبقات غیرمجاز، واحد غیرمجاز، پیشروی طولی و ارتفاع غیرمجاز کنترل و موارد تضییع حقوق شهروندان پیگیری شده است.
   وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه با مشارکت فعال شهروندان تخلفات ساختمانی این منطقه کاهش نسبتا خوبی داشته است که امیدواریم این روند نزولی ادامه‌دار باشد.

    

   تعداد بازدید: 174
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .