•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 207
   کد: 143312
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
   شهردار منطقه 6 مشهد در دیدار با مدیرعامل سازمان عمران و توسعه رضوی؛

   رویکرد مدیریت شهری بهره‌گیری از سرمایه‌گذاران و کسب درآمد پاک است

   اعتمادسازی برای جذب سرمایه باید صورت بگیرد و سرمایه‌گذاران بایستی حس کنند که ما به عنوان شهردار و خادمان مردم در حوزه مقابل سرمایه‌گذار، توسعه و رشد فضای اشتغال قرار نداریم و از تمامی این ظرفیت‌ها استقبال می‌کنیم.
   رویکرد مدیریت شهری بهره‌گیری از سرمایه‌گذاران و کسب درآمد پاک است

   شهردار منطقه 6 مشهد گفت: رویکرد حوزه مدیریت فعلی بر نگاه ویژه به کسب درآمد پاک، در راستای تعالی‌بخشی به خدمت‌رسانی به زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، حجت الله حیدری در دیدار با مدیر عامل سازمان عمران و توسعه رضوی اظهار کرد: رویکرد حوزه مدیریت فعلی بر نگاه ویژه به کسب درآمد پاک، در راستای تعالی بخشی به خدمت‌رسانی به زائرین و مجاورین بارگاه منور رضوی است تا خدمات شایسته‌تری از سوی خادمین مردم در مدیریت شهری به شهروندان ارائه شود.
   وی ادامه داد: این رویکرد با رونمایی از طرح جامع مشهد مقدس ظهور و بروز بیشتری پیدا کرد تا با این اقدام ماندگار، این فضا مورد سوء استفاده و بهره‌برداری افراد خاص قرار نگیرد.
   حیدری همچنین با اشاره به سخنان شهردار مشهد تاکید کرد: دیگر چیزی به نام حاشیه شهر نداریم و این بخش‌ها جزئی از شهر است که بایستی روند خدمت‌رسانی به آن تسریع شود.
   وی خاطر نشان کرد: جمعیتی بالغ بر یک میلیارد و 200 هزار نفر به صورت رسمی و حدود 300 تا 400 هزار نفر به صورت اتباع خارجی و بدون هویت در این مناطق ساکن هستند که جمعیت قابل توجهی است و استفاده از کلماتی که موجب کم بها کردن این توده عظیم از مردم شود، بایسته نیست.
   شهردار منطقه 6 مشهد ابراز کرد: قطعا تحقق این جمله نیازمند اعتبار و کار دو چندانی است که این منطقه به دلیل دارا بودن این چنین بافتی، برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای خدمت رسانی به مردم این محدوده در دستور کار خود قرار داده است.
   حیدری به برنامه‌ریزی در دو حوزه مختلف اشاره کرد و افزود: در گام نخست وظیفه خود دانستیم تا به عنوان خادمان مردم تحت عنوان محله‌گردی به صورت هفته‌ای یک‌بار و در هر محله در جمع آنان حضور یافته و از نزدیک پاسخگوی درخواست‌ها و مشکلات مردمی قرار بگیریم.
   وی افزود: در بخش دوم نیز در تلاشیم تا ظرفیت‌ها و پتانسیل‌‌های منطقه به درستی به سرمایه‌گذاران معرفی شود و فضای تعامل بیش از پیش با سرمایه‌گذاران تقویت گردد.
   شهردار منطقه 6 مشهد همچنین به بازدید مستمر از پروژه‌های سرمایه‌گذاری منطقه و حضور در کارگاه‌های اجرایی پروژه‌ها اشاره کرد و گفت: اعتمادسازی برای جذب سرمایه باید صورت بگیرد و سرمایه‌گذاران بایستی حس کنند که ما به عنوان شهردار و خادمان مردم در حوزه مقابل سرمایه‌گذار، توسعه و رشد فضای اشتغال قرار نداریم و از تمامی این ظرفیت‌ها استقبال می‌کنیم.
   در ادامه این جلسه نیز مدیر عامل سازمان عمران و توسعه رضوی، ضمن تبریک انتصاب حجت الله حیدری به سمت شهردار منطقه 6، ابراز امیدواری کرد که این انتصاب منشا خیر و برکت برای منطقه و شهروندان باشد.
   اسماعیلی همچنین به ارائه گزارش عملکرد از فعالیت‌های سازمان عمران و توسعه رضوی به عنوان یکی از 5 شرکت عمرانی آستان قدس رضوی پرداخت و گفت: منطقه 6 به دلیل مجاورت با بارگاه منور رضوی ظرفیت‌های قابل توجهی دارد که امیدواریم با همکاری و تعامل هرچه بیشتر زمینه ساز عمران و آبادانی و اشتغال‌زایی در این محدوده باشیم.
   در پایان این جلسه نیز مسائل و درخواست‌های طرفین مطرح و راهکارهای اجرایی آن در راستای تسریع در کار، مورد بررسی قرار گرفت.
    

   تعداد بازدید: 207
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .