•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 287
   کد: 143336
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۰۶

   بهسازی پیاده‌روهای خیابان شهید دیالمه در منطقه 8 مشهد

   بهسازی پیاده‌روهای خیابان شهید دیالمه در منطقه 8 مشهد
   بهسازی پیاده‌روهای خیابان شهید دیالمه در منطقه 8 مشهد

   شهردار منطقه 8 مشهد از اتمام پروژه بهسازی پیاده‌رو خیابان شهید دیالمه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حجت فرقانی بیان کرد: پیاده‌رو از زیرساخت‌های مهم شهری است و همچنین مهم‌ترین و پرکاربردترین بخش از فضای عمومی شهر است.
   وی افزود: در این راستا با هدف ایجاد شرایط مناسب برای تردد سهل و نصب تجهیزات مناسب در پیاده‌روها در جهت رفاه حال شهروندان و با هدف زیباسازی بصری و احترام به حقوق شهروندان و زائران امام رضا(ع) پروژه بهسازی پیاده‌روهای خیابان شهید دیالمه انجام شد.
   شهردار منطقه 8 مشهد در ادامه گفت: پروژه بهسازی پیاده‌روهای خیابان شهید دیالمه در مساحت 2200 مترمربع و با اعتبار دو میلیارد ریال عملیاتی شد.
   فرقانی با اشاره به جزییات پروژه بهسازی پیاده‌روهای خیابان شهید دیالمه عنوان کرد: اجرای خطوط ویژه نابینایان و مسیر ویلچررو برای توانیابان نیز از دیگر قسمت‌های پروژه بهسازی پیاده‌روهای خیابان دیالمه است.
   وی در پایان خاطرنشان کرد: اجرای شبکه آبیاری مکانیکی با آب غیرشرب، اصلاح شیب عرضی پیاده‌رو و همچنین اجرای طرح‌های جدید با رنگ‌های اسلیمی نیز در این پروژه اجرا شده است.

   تعداد بازدید: 287
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .