•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 313
   کد: 143442
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۰۸
   رئیس نظام مهندسی خراسان رضوی خبر داد:

   اجرای شیوه‌نامه ماده 33 با حضور در مناطق مختلف شهرداری مشهد

   ساختمان‌هایی که طی 20 سال اخیر در کشور ساخته شده از نظر کیفیت و مقاومت قابل مقایسه با ساختمان‌های قبل از انقلاب نیست.
   اجرای شیوه‌نامه ماده 33 با حضور در مناطق مختلف شهرداری مشهد

   رئیس نظام مهندسی خراسان رضوی گفت: این سازمان با توجه به خلاء بازرسی که در شیوه‌نامه اجرای ماده 33 احساس می‌کند، در نظر دارد این امر را به صورت حضور در مناطق مختلف شهرداری‌ها از طریق همکاران مجرب جامه عمل پوشانده و تاییدات مرحله‌ای را به دقت کنترل کند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، حسین کامران دیسفانی در گردهمایی بزرگ زلزله و مدیریت بحران سر پل ذهاب در تالار ابن هیثم دانشگاه فرهنگیان اظهار کرد: بدین منظور نخستین دفتر در منطقه 12 شهری مشهد با همکاری شهرداری منطقه راه اندازی می‌شود که امیدواریم ضمن اعمال این اقدام در سایر نواحی و شهرداری‌های مناطق، اجرائی گردد و نتایج مطلوب در بهبود کیفیت ساخت و ساز را شاهد باشیم.
   وی ادامه داد: ساختمان‌هایی که طی 20 سال اخیر در کشور ساخته شده از نظر کیفیت و مقاومت قابل مقایسه با ساختمان‌های قبل از انقلاب نیست.
   رئیس نظام مهندسی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: چنانچه مکانیزم بازرسی و تاییدات کار انجام شده علاوه بر نظارت توسط دستگاه‌های مسئول به ویژه حاکمیتی اعمال شود، نقش بسزایی در بهبود کیفی ساخت و ساز خواهد داشت.


    

   تعداد بازدید: 313
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .